PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
PW. ŚW. JANA CHRZCICIELA
w Lubrzy
Aktualności
14.2.2023 Ferie     W czasie ferii zimowych nasze oratorium było otwarte zarówno w pierwszym jak i drugim tygodniu od poniedziałku do piątku od godziny 9 do 13. Dzieci miały możliwość spotkania się, pogrania w tenisa stołowego, bilarda a zarazem twórczego przeżycia tych dni pod kierunkiem ks. Krzysztofa Kobiela ( w pierwszym tygodniu) i ks. Jarosława Lubera ( w drugim tygodniu)   & (...)
czytaj więcej ›
6.2.2023 Światłość Świata W dniach 3 - 5 lutego 2023 Ruch Światło - Życie oraz młodzież z naszej parafii uczestniczyli w corocznym Nabożeństwie Światła w Dębnie pod hasłem: " Światłość Świata". Zjazd rozpoczął się w piątek wieczorem zawiązaniem wspólnoty, Eucharystią i okazją do spowiedzi świętej w związku z pierwszym piątkiem miesiąca. Był to czas pełen modlitwy i formacji:  (...)
czytaj więcej ›
31.1.2023 Spotkania noworoczne Żywego Różańca, Caritas Parafialnego, Mężczyżn św. Józefa W minionym tygodniu odbyły się spotkania noworoczne następujących grup parafialnych: Żywy Różaniec - 22 stycznia Caritas Parafilany - 26 stycznia Mężczyzni św. Józefa - 29 stycznia. Celem tych spotkań była modlitwa, wzajemna integracja i omówienie planów działalności na przyszłość
czytaj więcej ›
31.12.2022 Komunikat w związku ze śmiercią Benedykta XVI Komunikat w związku ze śmiercią papieża-emeryta Benedykta XVI   Drodzy Bracia w kapłaństwie, Osoby życia konsekrowanego, Drodzy Diecezjanie w sobotę 31 stycznia 2022 r. zakończył swoją ziemską pielgrzymkę papież-emeryt Benedykt XVI. Jako następca św. Piotra zasiadał on na stolicy  Apostolskiej w latach 2005-2013. Wyrażamy wdzięczność za jego długoletnią posługę ofiarowaną Kościołowi. Modlimy się, aby Bóg okazał  (...)
czytaj więcej ›
29.12.2022 Kolędnicy Z inspiracji ks. Jarosław Lubery w dniach 26 grudnia oraz 29 grudnia grupa młodzieży oazowej i ministranckiej przebrana za postacie biblijne i fikcyjne przybliżające tajemnice Bożego Narodzenia wędrowała po domach naszej Lubrzy aby przypomnieć wszystkim że narodził się Chrystus i wraz z tym przesłaniem niosła radość i pokój Bożego Narodzenia
czytaj więcej ›

WARTO ZAJRZEĆ

© Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Lubrzy | wykonanie: Wojciech Łastowski