Serdecznie zapraszamy na parafialną pielgrzymkę w dniach 16–18 kwietnia 2026 r., podczas której nawiedzimy ważne miejsca wiary i historii naszego kraju: Gniezno, Toruń, Gietrzwałd oraz Świętą Lipkę.
Wyjazd nastąpi w czwartek 16 kwietnia o godz. 6:45 z Lubrzy. Naszą pielgrzymkę rozpoczniemy w Gnieźnie, kolebce polskiego chrześcijaństwa, gdzie nawiedzimy Katedrę Gnieźnieńską i zobaczymy słynne Drzwi Gnieźnieńskie. Następnie udamy się do Torunia, aby zwiedzić urokliwe Stare Miasto oraz nawiedzić Sanktuarium Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II. Po obiadokolacji przejedziemy na nocleg do Gietrzwałdu.
W piątek po śniadaniu spotkamy się z przewodnikiem w Gietrzwałdzie, a następnie udamy się do Świętej Lipki, jednego z najpiękniejszych sanktuariów maryjnych w Polsce. Po zwiedzaniu i wysłuchaniu koncertu organowego będzie czas wolny. Wieczorem wrócimy do Gietrzwałdu na obiadokolację i nocleg.
W sobotę, po śniadaniu (ok. godz. 10:00), wyruszymy w drogę powrotną. Przed wyjazdem będzie także możliwość wspólnego aktu zawierzenia Matce Bożej Gietrzwałdzkiej.
Koszt pielgrzymki: 850 zł.
Cena obejmuje: przejazd komfortowym autokarem, dwa noclegi, dwa śniadania, dwie obiadokolacje, bilety wstępu, usługi przewodników, zestawy tour guide, ubezpieczenie oraz podatki.
Zapisy oraz szczegółowe informacje u księdza Andrzeja pod numerem 889071673
Serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania.