PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
PW. ŚW. JANA CHRZCICIELA
w Lubrzy
Intencje Żywego Różańca
« wcześniejsze intencje
wrzesień 2023

Papieska

Za ludzi żyjących na marginesie – Módlmy się za ludzi, którzy żyją na marginesie społeczeństwa, a nawet w nieludzkich warunkach, by nie zostali zapomniani przez instytucje i nigdy nie byli traktowani jako mniej wartościowi.

parafialna:

W intencji Ojczyzny

sierpień 2023

Intencja papieska:

Módlmy się, aby Światowy Dzień Młodzieży w Lizbonie pomógł młodym ludziom wyruszać w drogę i dawać świadectwo Ewangelii własnym życiem.

Intencja parafialna: za młodzież naszej parafii

lipiec 2023

Intencja Papieska:

Módlmy się, aby katolicy stawiali w centrum swojego życia celebrowanie Eucharystii, która głęboko przemienia relacje międzyludzkie oraz otwiera na spotkanie z Bogiem i braćmi.

Intencja parafialna: o pokój na świecie

czerwiec 2023

Intencja Papieska:

Módlmy się, aby wspólnota międzynarodowa podjęła konkretne działania, zmierzające do zniesienia tortur, zapewniając wsparcie ofiarom i ich rodzinom.

Intencja parafialna: 

Módlmy się o umiłowanie Eucharystii dla parafian

maj 2023

Intencja papieska: Módlmy się, aby ruchy i wspólnoty kościelne każdego dnia odkrywały misję ewangelizacyjną i służyły swoimi charyzmatami potrzebującym na świecie.

Intencja parafialna: Módlmy się za dzieci, które po raz przystąpią do Sakramentu Eucharystii i za młodzież, które przyjmię Sakrament Bierzmowania o wszelkie potrzebne dla nich łaski 

WARTO ZAJRZEĆ

© Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Lubrzy | wykonanie: Wojciech Łastowski