PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA
PW. ŚW. JANA CHRZCICIELA
w Lubrzy
Ogłoszenia duszpasterskie
« poprzednie ogłoszenie

Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą - 24.9.2023

 1. Lubrza: puszka przeznaczona jest na remont „Boskiego Domku”
 2. Dzisiaj ostatnia niedziela, kiedy jest odprawiana msza święta o godzinie 19.00
 3. W sobotę 30 września ostatni dzień miesiąca comiesięczne wspomnienie św. Jana Bosko świętego wychowawcy  młodzieży. Tego dnia polecamy Bogu za przyczyną św. Jana Bosko ludzi młodych naszej Parafii.
 4. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. Nabożeństwa różańcowe, w kościele parafialnym w Lubrzy będą w dni powszednie godz. 17.30, (wyjątkowo w 1 sobotę miesiąca o 17.20) w  niedzielę o godz. 17.00.
 5. Różaniec prowadzony przez dzieci będzie w poniedziałki, środy i piątki. Pierwszy Różaniec już w poniedziałek 2 października. Dzieci będą otrzymywać tematyczną wyklejankę. Za gorliwy i aktywny udział w modlitwie różańcowej pod koniec miesiąca rozdamy specjalne upominki.
 6. Różaniec z kapłanem w Kościołach filialnych, w te dni kiedy jest odprawiana Msza św., w pozostałe dni tygodni zachęcamy by wierni sami gromadzili się w kościołach naszej Parafii i odmawiali różaniec. Zachęcamy by w rodzinach odmawiać każdego dnia, choć jedną dzięsiątkę Różańca św.
 7. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościołach filialnych będzie w niedzielę 1 października.
 8. Przypominamy że PIELGRZYMKA ŻYWEGO RÓŻAŃCA I APOSTOLSTWA MARGARETKA będzie do Sanktuarium w Rokitnie w sobotę 7 października.  Rozpoczęcie o godz. 10.00 na placu przy ołtarzu polowym.
 9. Na stoliku z gazetami są wyłożone koperty, które zabieramy i później składamy z dobrowolną ofiarą na Seminaria Duchowne: w Paradyżu i Zakonne w Lądzie. Dziękujemy tym wszystkim, którzy złożyli dobrowolną ofiarę na Seminarium.
 10. Intencje Mszalne.

Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę, a na kolejna niedzielę prosimy:  Monikę Jakiel, Annę Wolnik Osuch, Annę Osuch

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

WARTO ZAJRZEĆ

© Parafia pw. Św. Jana Chrzciciela w Lubrzy | wykonanie: Wojciech Łastowski