XVI Niedziela Zwykła 18.07.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Uczyńmy wszystko, by nie zagubić duchowego wymiaru swojego życia. Bóg nam błogosławi w także w czasie wypoczynku.

 2. Trzecie spotkania z rodzicami i chrzestnymi przed chrztem będzie w sobotę 24 lipca po Mszy św wieczornej w kościele w Lubrzy.

 3. Odpust w Nowej Wiosce św. Anny będzie w niedzielę 25 lipca połączony z Jubileuszem 25 lecia kapłaństwa ks. Szymona Spalonego SDB. Msza św. Odpustowa i Jubileuszowa w Nowej Wiosce wyjątkowo o godz. 13.00. Pod koniec Mszy św. jubileuszowej złożymy życzenia ks. Jubilatowi. Prosimy o przygotowanie orszaku procesyjnego i placu przykościelnego.

 4. Msza św. w Bucze w niedziele 25 lipca będzie wyjątkowo o godz. 10.00.

 5. Msza św. Zagajach w niedzielę 25 lipca będzie wyjątkowo o godz. 10.00.

 6. W niedzielę 25 lipca będziemy wspominać św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Po Mszch Świętych błogosławieństwo pojazdów przed kościołem. Pamiętajmy jednak, że błogosławieństwo nie zwalnia nas z obowiązku zachowania rozsądku i wyobraźni na drodze.

 7. W sobotę 24 dzień miesiąca comiesięczne wspomnienie MB Wspomożenia Wiernych. Lubrza: Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w Lubrzy będzie w sobotę 24 lipca. O godz. 17.30 nabożeństwo do Wspomożycielki i Różaniec. Zapraszamy cały Żywy Różaniec. Intencja modlitewna na cały miesiąc: Za rodziny naszej Parafii.

 8. Ks. Jarosław organizuje autokarową pielgrzymkę do Lichenia dnia 22 lipca w czwartek. Wyjazd rano o godz. 6.00 sprzed plebani powrót wieczorem. Koszt 70 zł.

 9. 25 lipca swoje imieniny obchodzi ks. Krzysztof. Jest nieobecny, gdyż jest na urlopie. Polećmy Panu Bogu Jego osobę i kapłańską służbę Opiece MB Wspomożycielce.

 1. Intencje Mszalne.

 2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 2. Zmarł śp.Ryszard Muderhak l. 71 ze Staropola. Wieczny odpoczynek…

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się