BOŻE NARODZENIE 25.12.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz

Życzenia Bożonarodzeniowe

Czcigodni Parafianie i Goście!

Na święta Bożego Narodzenia prosimy przyjąć najlepsze życzenia.Życzymy świąt przepełnionych miłością i nadzieją. Bóg staje się człowiekiem i przez to, uczy nas, że najważniejsza jest miłość. Tworząc w rodzinie wspólnotę przyjaźni i miłości możemy każdego dnia doświadczać mądrości słów błogosławionej Matki Teresy z Kalkuty: „zawsze ilekroć pozwolisz, aby Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”. Takiego Bożego Narodzenia życzymy z całego serca.

 1. Dziękujemy za nadesłane życzenia świąteczne. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju naszych kościołów. Serdecznie dziękujemy naszym parafianom za choinki i za wykonane żłóbki w naszych kościołach.

 2. W dzień Bożego Narodzenia Msze św. będą odprawione według rozkładu:

  – Lubrza godz. 8.30, godz.11.30

  – Mostki, Nowa Wioska, Staropole godz. 10.00

  – Bucze, Przełazy i Zagaje godz. 11.30

 1. W drugi dzień świąteczny – święto św. Szczepana, diakona, pierwszego męczennika. Msze święte tak jak w pierwszym dniu świąt. Taca z tego dnia jest przeznaczona na KUL i Instytut Filozoficzno-Teologiczny w Zielonej Górze.

 2. Przypominamy, że Kolędę rozpoczynamy od piątku 28 grudnia. Program jest następujący:

  piątek 28.12 od godz. 10.00 Buczyna i Zagaje 3 kapłanów

  sobota 29.12 od godz. 10.00 Przełazy 3 kapłanów

 1. W czwartek 27 grudnia Msza św. w Lubrzy o godz. 18.00 natomiast w czasie kolędy w piątek i sobotę Msza św. w Lubrzy o godz. 8.30. Nie ma wieczornej.

 2. W niedzielę 30 grudnia przypada uroczystość Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Msze św. jak w każdą niedzielę roku – według stałego rozkładu.

 3. Organizatorzy Żywej Szopki serdecznie zapraszają parafian, gości do wspólnego i rodzinnego kolędowania w I dzień Świąt Bożego Narodzenia 25 grudnia na godz. 17.00.

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się