II Niedziela Adwentu 10.12.2017

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. W drugą niedzielę Adwentu usłyszeliśmy wezwanie św. Jana Chrzciciela do przygotowania drogi Panu, który przychodzi. Niech to wezwanie ciągle w nas pobrzmiewa i skłania do przemiany naszego życia.

 2. Roraty kościele parafialnym w dni powszednie o godz. 6.00. Roraty dla dzieci w Lubrzy; w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.30. Zapraszamy do licznego uczestnictwa w roratach.

 3. Roraty w kościołach filialnych będą w te dni, kiedy odprawiana jest Msza święta.

 4. W środę, 13 grudnia, w kolejną rocznicę wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, będziemy modlić się o pokój i pomyślność naszej Ojczyzny. Pamiętajmy o tych, którzy w tym czasie cierpieli, a nawet oddali życie.

 5. MOSTKI. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w Mostkach w piątek 15 grudnia na Mszy św. o godz. 16.30. W czasie Mszy św. zostaną poświęcone medaliki. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców.

 6. Spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas będzie w najbliższy wtorek 12 grudnia o godz. 18.15 na plebanii. Jest to również spotkanie opłatkowe.

 7. Caritas rozprowadza świece: Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom, oraz kartki Bożonarodzeniowe i wieńce adwentowe.

 8. Dziś Caritas Parafialny organizuje zbiórkę do puszek na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących z naszej Parafii.

 9. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania klas VII, II i III Gimnazjum będzie w piątek na Mszy św. o godz. 17.30.

 10. Trzecie spotkania z rodzicami i chrzestnymi przed chrztem będzie w sobotę 16 grudnia o godz. 18.00 w Lubrzy wyjątkowo w Oratorium w dużym domu.

 11. 16 grudnia w sobotę w kościele w Lubrzy o godz. 17.30 będzie odprawiona Msza św. z uwielbieniem i modlitwą wstawienniczą oraz namaszczeniem olejem św. Charbela. Zapraszamy naszych parafian.

 12. Spowiedź przedświąteczna będzie we wtorek 19 grudnia. Szczegółowy rozkład podamy w przyszłą niedzielę 17 grudnia.

 13. Spotkania opłatkowe: dla Oazy będzie w sobotę 16 grudnia o godz. 16.00 w Oratorium, natomiast dla ministrantów w niedzielę 17 grudnia o godz. 16.00 także w Oratorium.

 14. Oratorium jest otwarte w piątki i soboty od godz. 18.00 do 21.00. Zapraszamy młodzież i dzieci do Oratorium.

 15. Intencje Mszalne.

 1. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się