III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
  1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.

  2. W piątek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. W tym dniu podziękujemy Bogu za dzieło ewangelizacji nie tylko naszych rdzennych ziem, którego dokonał św. Wojciech.

  3. Lubrza: Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w Lubrzy będzie w sobotę 24 kwietnia w comiesięczne wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych. O godz. 17.30 Różaniec i nabożeństwo do Wspomożycielki. Zapraszamy Żywy Różaniec. Intencja modlitewna na cały miesiąc: o uwolnienie świata i naszej Ojczyzny od epidemii.

  4. Dziś na zakończenie tygodnia Miłosierdzia jest zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko- Gorzowskiej. Ofiarodawcom Bóg zapłać !

  5. Spotkanie kandydatów przygotowujących się do Bierzmowania klas VII i VIII będzie w piątek 23 kwietnia w kościele w Lubrzy o godz. 18.00.

  6. Intencje Mszalne.

  7. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę.

  8. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

  9. Zmarł Jan Hartmann l. 66 z Nowej Wioski pogrzeb w środę o g. 13.00 w kaplicy cmentarnej w Lubrzy. Wieczny odpoczynek…

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się