III Niedziela Wielkanocna 15.04.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz
  1. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcamy przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego.

  2. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania z całej Parafii będzie w piątek 20 kwietnia. Młodzież przychodzi punktualnie na Mszę św. na godz. 18.00. Obecność kandydatów na spotkaniu obowiązkowa. Prosimy bardzo by na spotkanie przyszli także rodzice kandydatów do Bierzmowania. Po Mszy św. spotkanie.

  3. MOSTKI. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. oraz rodziców i dzieci rocznicowych będzie w Mostkach w piątek 20 kwietnia na Mszy św. o godz. 16.30. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców.

  4. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.

  1. Intencje Mszalne.

  2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę, a na kolejny tydzień prosimy Panie: Edyta Wierzbicka, Wioletta Walczak, Wanda Walczak.

  3. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

                                                                  Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się