IV niedziela Wielkanocna 11.05.2014 r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

1. Dzisiejsza, 4 niedziela Wielkanocna, jest tradycyjnie nazywana Niedzielą Dobrego Pasterza, rozpoczyna tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.

2. Dzisiaj I Komunia św. i rocznica I Komunii św. w Mostkach na Mszy świętej o godz. 10.00. Dzieciom życzymy trwania przy Panu Jezusie przez całe życie. Biały tydzień codziennie do piątku włącznie o godz. 16.30.

3. W ze względu na biały tydzień w Mostkach nie ma Mszy świętych w innych kościołach filialnych z wyjątkiem Staropola, gdzie będzie Msza święta w poniedziałek o godz. 16.30.

4. W przyszłą niedzielę 18 maja I Komunia św. w Lubrzy na Mszy świętej o godz. 11.30. Spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci, rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 15.00. Próby dla dzieci będą od poniedziałku codziennie po wieczornej Mszy świętej o godz.18.30.

5. W trzecią niedzielę miesiąca zapraszamy do liturgicznej służby ministrantów honorowych.

6. Rocznica I Komunii św. w Lubrzy będzie w niedzielę 25 maja na Mszy świętej o godz. 11.30. Spotkanie z rodzicami dzieci rocznicowych będzie w poniedziałek 12 maja przed majowym nabożeństwem o godz. 17.00.

7. We wtorek 13 maja, w liturgii wspominamy Matkę Bożą Fatimską, a w środę 14 maja, czcimy świętego Macieja Apostoła, wybranego do Grona Dwunastu w miejsce Judasza. W piątek 16 maja, przypada święto kolejnego patrona Polski, świętego Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika.

8. Parafialny Zespół Caritas organizuje w przyszłą niedzielę 18 maja, zbiórkę pieniężną na rehabilitację dla 10 letniego Wiktora Górala z Bucze. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy.

9. Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

Ihle Lars cywilnie związany, zam. Lubrza, ul. Plażowa

Ihle Anna z domu Stencel cywilnie związana, zam. Lubrza , ul. Plażowa zap. I

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.

10. Solenizantom oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

11. Zmarł Ryszard Stefaniak l. 65 z Lubrzy. Powierzmy duszę zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB

Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się