IV Niedziela Wielkanocna 12.05.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz
  1. Niedziela Dobrego Pasterza ukazuje nam Chrystusa zatroskanego o zbawienie wszystkich, których powierza Mu Bóg Ojciec. Dzisiejsza niedziela jest szczególną okazją do modlitwy o dobrych pasterzy – gorliwych i świętych kapłanów oraz o powołania do życia konsekrowanego. Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Troskę o nowe powołania wyraźmy w tym tygodniu poprzez uczestnictwo w nabożeństwach majowych i osobistą modlitwę.

  2. Dziś rocznica I Komunii św. w Lubrzy. Dzieciom życzymy trwania przy Jezusie i pamięci na Jego obecność w Waszym codziennym życiu.

  3. Nabożeństwa majowe w dni powszednie w Lubrzy o godz. 17.30.

  4. Mostki, Przełazy: W niedzielę 19 maja Rocznica I Komunii św. w Mostkach na Mszy św. o godz. 10.00. Spowiedź św. dla dzieci rocznicowych, ich rodziców i najbliższych będzie w piątek o godz. 16.00. Próby dla dzieci rocznicowych będą we wtorek, środę i czwartek o godz. 18.00 w kościele. Spotkanie dla rodziców dzieci, z przystąpiły do I Komunii św. będzie we wtorek 14 maja o godz. 18.00. Prosimy by rodzice poważnie potraktowali nasze zaproszenie.

  5. Nowa Wioska: W niedzielę 19 maja na Mszy św. o godz. 10.00 w Nowej Wiosce będzie przeżywał swoja I Komunię św. Szymon. Polećmy Go Bożej Opatrzności i Opiece Maryi.

  6. Trzecie spotkanie dla rodziców i chrzestnych przed chrztem będzie w sobotę 18 maja o godz. 18.30 w kościele w Lubrzy.

  1. Intencje Mszalne.

  2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

  1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, wszystkim miłego i dobrego tygodnia.

  2. Zmarła Danuta Żukowska l. 70 z Nowej Wioski pogrzeb we wtorek o godz. 13.00 w Nowej Wiosce. Wieczny odpoczynek…

                                                                        Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się