IV Niedziela Wielkanocna 25.04.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów.

 2. W piątek 30 kwietnia ostatni dzień miesiąca comiesięczne wspomnienie św. Jana Bosko.

 3. Od soboty 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe. Nabożeństwa majowe w Lubrzy w dni powszednie o godz. 17.30. W niedzielę odmówimy litanie na zakończenie Mszy św. o godz. 11.30.

 4. Nabożeństwa majowe w kościołach filialnych z kapłanem w te dni gdy jest odprawiana Msza św. w pozostałe dni zachęcamy wiernych by gromadzili się w kościołach lub przy kapliczkach na odmawianiu lub śpiewie Litanii do Matki Bożej.

 5. W niedzielę 2 maja zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościołach filialnych po Mszach św. Intencja na miesiąc maj o ustanie pandemii na świeci i w Polsce.

 6. Nabożeństwo I Sobotnie będzie 1 maja godz. 17.30: Różaniec, Litania do Matki Bożej i 15 minutowe rozważanie. Potem Msza św. z Komunią św. wszystko w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy na kolejną I Sobotę.

 7. W niedzielę 2 maja, przypada doroczny Dzień Polonii i Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej. Nie zapomnijmy też o wywieszeniu flag.

 8. I Komunia św. w Lubrzy będzie w 2 grupach 8 maja w sobotę. I grupa: dzieci przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10.30. II grupa: dzieci przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 12.00. W kościele będą mogły być tylko dzieci i Rodzice. Pozostali uczestnicy uroczystości na zewnątrz kościoła.

 9. I Komunia św. w Mostkach będzie w 2 grupach 15 maja w sobotę. I grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10.30. II grupa dzieci przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 12.00. W kościele będą mogły być tylko dzieci i Rodzice. Pozostali uczestnicy uroczystości na zewnątrz kościoła.

 10. Lubrza: Rocznica I Komunii św. dzieci które przystąpiły w ubiegłym roku do I Komunii św. będzie we wrześniu.

 11. Intencje Mszalne.

 12. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się