IV Niedziela Zwykła 3.02.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dziś w kościołach filialnych zmiana Tajemnic Żywego Różańca po Mszach św. Intencja modlitewna na luty: za chorych i cierpiących z naszej Parafii.

 2. Dziś także Odpust w Bucze ku czci św. Jana Bosko o godz. 13.00. Po Mszy św. ucałowanie relikwii św. Jana Bosko.

 3. We wtorek, we wspomnienie św. Agaty, po Mszy Świętej pobłogosławimy chleb i wodę.

 4. 7 lutego przypada I Czwartek M-ca. O godz. 17.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo w intencji powołań. A o godz. 18.00 Msza św. w czasie której modlić się będziemy o nowe i święte powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

 5. Trzecie spotkanie przed chrztem będzie w sobotę 9 lutego o godz. 18.30 w kościele w Lubrzy.

 6. W przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na pomoc pogorzelcom ze Staropola. Przypominamy, że przed samymi świętami Bożego Narodzenia 13 osób zostało bez dachu nad głową. Wszystko przez pożar, który zniszczył większą część domu. Za ofiary składane na pomoc w odbudowie domu wszystkim ofiarodawcom wielkie BÓG ZAPŁAĆ !!!.

 1. Już dziś informujemy, że w przyszły poniedziałek 11 lutego, przypada liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Lourdes. Święto Matki Bożej z Lourdes łączymy z obchodami Światowego Dnia Chorych. W czasie wieczornej Mszy św. udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych.

 2. Spotkanie grupy domowe do Bierzmowania p. Ewy Tarbaj będzie w poniedziałek 4 lutego o godz. 16.15 w Oratorium.

 3. Od jutra rozpoczynamy odprawianie Mszy św. w kościołach filialnych w dni powszednie według stałego rozkładu.

 4. Zachęcamy do odpisu 1% podatku na rzecz Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowania Młodzieży. Kod naszej parafii P17. Szczegółowe informacje znajdują się na ulotkach. Wszystkim którzy dokonali odpisu 1% podatku na rzecz SSWM bardzo serdecznie dziękujemy.

 5. Intencje Mszalne.

 6. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do dzisiejszych Mszy świętych.

 7. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, wszystkim miłego i dobrego tygodnia.

                                                                     Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się