NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA 25.11.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Pan Jezus w godzinie swojej męki przyznaje, że jest Królem. Jego królestwo nie jest z tego świata. Bóg Ojciec powierzył Mu wieczne królowanie, a On zaprasza nas do uczestnictwa w Jego królestwie.

 2. Dziś o godz. 17.00 będzie spotkanie Rady Parafialno – Duszpasterskiej na plebani. Wszystkich Radnych z poszczególnych miejscowości zapraszamy.

 3. Różaniec z wypominkami do piątku 30 listopada.

 4. W piątek ostatni dzień miesiąca comiesięczne wspomnienie św. Jana Bosko. Po Mszy św. ucałowanie relikwii świętego wychowawcy i nauczyciela młodzieży.

 5. 1 grudnia w I Sobotę M-ca o godz. 17.30 nabożeństwo w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Różaniec i rozważanie. Potem Msza św. z Komunią św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy na kolejną I Sobotę M-ca wszystkich Parafian.

 6. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w Lubrzy będzie w I sobotę 1 grudnia. W kościołach filialnych w niedzielę 2 grudnia po Mszach św. Intencja modlitewna na miesiąc grudzień o wiarę, nadzieję i miłość dla naszych parafian.

 7. Druga nauka przed chrztem będzie w sobotę 1grudnia po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30 w kościele w Lubrzy.

 8. Za tydzień rozpoczyna się nowy rok liturgiczny i okres Adwentu – czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana.

 9. Od I Niedzieli Adwentu tj. 2 grudnia Caritas będzie rozprowadzać świece: Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom: mała świeca 6 zł. duża 13 zł.

  W przyszła niedzielę 2 grudnia Caritas Parafialny organizuje zbiórkę do puszek na paczki świąteczne dla najbardziej potrzebujących i samotnych z naszej Parafii.

 10. W tym roku zamiast serduszka będzie „ Torba Charytatywna”. Torby z logo Caritasu oraz z informacją co można w nią zapakować, będzie można zabrać do domu i wypełnić potrzebnymi artykułami dla potrzebujących i samotnych. Torby będą wyłożone na stoliku w tylnej części kościoła.

 11. Oratorium jest otwarte w piątki i soboty od godz. 18.30 do 21.00. Zapraszamy młodzież i dzieci do naszego Oratorium.

 12. Można nabyć album o Kościołach naszej Parafii i naszego region Świebodzińskiego.

 13. Pan Organista będzie roznosił opłatki w tym tygodniu: Poniedziałek: Staropole. Wtorek: Buczyna i Zagaje. Środa: Zagórze i Romanówek. Czwartek, Piątek, Sobota i Niedziela: Lubrza.

 14. W Mostkach i w Nowej Wiosce opłatki będą roznoszone w najbliższym tygodniu.

 15. Intencje Mszalne.

 16. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę.

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, wszystkim Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia.

                                            Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się