Niedziela Dobrego Pasterza 22.04.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz
  1. Dzisiaj rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania do służby w Kościele. Codziennie będziemy prosić o nowych kapłanów, misjonarzy, osoby konsekrowane. Będziemy modlić się, aby wezwani przez Pana żniwa ochotnym sercem przyjęli powołanie, a także, aby rodziny wspierały tych, których Pan sobie wybrał. Niech błogosławieństwo nowych powołań spocznie również na naszej wspólnocie parafialnej.

  2. Jutro, w uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, modlimy się za naszą Ojczyznę.

  3. W środę przypada święto św. Marka, Ewangelisty. Jest to tradycyjnie dzień modlitw o urodzaje.

  4. 24 kwietnia comiesięczne wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych przed Mszą św. o godz. 17.40 nabożeństwo do Wspomożycielki przed Jej ołtarzem.

  5. LUBRZA. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie we wtorek 24 kwietnia w Lubrzy na Mszy św. o godz. 18.00. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców.

  6. W sobotę 28 kwietnia w kościele w Lubrzy o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. i nabożeństwo uwielbienia z modlitwą wstawienniczą oraz namaszczeniem olejem św. Charbela. Zapraszamy parafian.

  1. W przyszła niedzielę 29 kwietnia chcemy pomóc panu Bolesławowi Lewandowskiemu, który jest bardzo ciężko chory – po amputacji nogi. Po Mszy św. można będzie złożyć dobrowolna ofiarę do puszek na rehabilitację. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy.

  2. Rodzice Mateusza Hoćko wyrażają wielką wdzięczność tym wszystkim którzy złożyli 1% na rzecz Fundacji.

  1. Intencje Mszalne.

  2. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

                                                                   Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się