Trójcy Przenajświętszej 30.05.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. 25 lat temu święcenia kapłańskie przyjął ks. Krzysztof i ks. Szymon Spalony, który kilka lat temu pracował w naszej Parafii. Jubilatom życzymy trwania na drodze powołania.

 2. Czerwiec to tradycyjnie miesiąc szczególnego kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe z Litanią do Najświętszego Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej .

 3. W czwartek 3 czerwca Kościół obchodzi uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej.

 4. Rozkład Mszy św. i procesji będzie następujący:

  LUBRZA godz. 8.30 i 11.30. Po Mszy św. o 11.30 wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Ołtarze w Lubrzy zbudowane będą tak jak w minionych latach.

  MOSTKI godz. 10.00 Msza św. i procesja do czterech ołtarzy. Trasa procesji w stronę placu zabaw . Lokalizacja Ołtarzy do ustalenia we własnym zakresie.

  PRZEŁAZY godz. 12.30 Msza św. z procesją do czterech ołtarzy. Ołtarze w Lubrzy zbudowane będą tak jak w minionych latach.

  STAROPOLE godz. 10.00 Msza św. z procesją do czterech ołtarzy wokół kościoła. Jeden ołtarz przygotowują mieszkańcy ze Staropola Wieś, drugi mieszkańcy od strony Lubrzy do krzyżówki w stronę Sieniawy i dwa ołtarze przygotowują mieszkańcy bloków.

  NOWA WIOSKA godz. 10.00 Msza św. bez procesji.

  BUCZE I ZAGAJE godz. 8.30 Msza św. bez procesji.

 5. Prosimy wszystkich parafian o zaangażowanie się w budowę i przystrojenie ołtarzy. Prosimy również o przystrojenie domów. Przypominamy o przygotowaniu orszaku procesyjnego: chorągwi, sztandarów i figur. Wszystkie dziewczynki zapraszamy do sypania kwiatków. Dzieci które nie sypia kwiatków z Lubrzy niosą w procesji duży Różaniec, pomogą im w tym ich rodzice. Baldachim niesie bractwo św. Józefa tak jak w ubiegłym roku.

 6. W czasie Oktawy Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej procesja Eucharystyczna wokół kościoła. W Niedzielę procesja po Mszy św. o 11.30.

 7. Lubrza: W I Piątek M-ca 4 czerwca od godz. 17.30 okazja do Spowiedzi św. o 18.00 Msza św. po Mszy św. procesja i adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 20.00. Zapraszamy do osobistej modlitwy za nasze rodziny, Parafię, Ojczyznę.

 8. Chorych odwiedzimy w I piątek 4 czerwca od godz. 9.00. Nowych chorych zgłaszamy.

 9. Mostki: W I Piatek M-ca 4 czerwca okazja do Spowiedzi św. od g. 16.00 i Msza św. 16.30.

 10. Lubrza: Nabożeństwo I Sobotnie będzie 5 czerwca o godz. 17.30 potem Msza św. Zapraszamy.

 11. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościołach filialnych będzie 6 czerwca.

 12. W przyszła niedzielę zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.

 13. W Piątek 4 czerwca ks. Biskup udziela dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych.

 14. Intencje Mszalne.

 15. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 16. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się