UROCZYSTOŚĆ ŚW. RODZINY 30.12.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny.

 2. Jutro 31 grudnia ostatni dzień roku kalendarzowego 2018. Na Mszy św. o godz. 18.00 w Lubrzy podziękujemy Panu Bogu za miniony czas, za dobro, które w tym czasie doznaliśmy. Po Mszy św. nabożeństwo dziękczynno – błagalne i ucałowanie relikwii św. Jana Bosko.

 3. We wtorek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte będą sprawowane w porządku niedzielnym. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.

 4. W I Czwartek 3 stycznia na Mszy św. porannej o godz. 8.30 będziemy się modlić o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

 5. Chorych odwiedzimy z posługa sakramentalną w I piątek 4 stycznia od godz. 9.00 Prosimy powiadomić chorych.

 6. W I Piątek 4 stycznia okazja do Spowiedzi św. tylko rano przed Mszą św. Na zakończenie Mszy św. odmówimy litanię do NSPJ.

 7. 5 stycznia w I Sobotę M-ca o godz. 17.30 nabożeństwo w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Różaniec i rozważanie. Potem Msza św. o godz. 18.00 z Komunią św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy na kolejną I Sobotę M-ca wszystkich Parafian. W I sobotę nie ma Mszy św. rano!!!

 8. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w Lubrzy 5 stycznia na Mszy św. o godz. 18.00. Intencja modlitewna na styczeń o Boże Bł. w Nowym Roku dla Rodzin całej Parafii.

 9. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościołach filialnych będzie w niedzielę 6 stycznia.

 10. W niedzielę 6 stycznia będziemy obchodzić uroczystość Objawienia Pańskiego, nazywaną w naszej polskiej tradycji świętem Trzech Króli. Porządek Mszy Świętych niedzielny. Błogosławieństwo kredy, kadzidła i wody na każdej Mszy św.

 11. W Lubrzy w niedziele 6 stycznia po Mszy św. o godz. 11.30 wyruszy Orszak Trzech Króli przejdziemy ul. Świebodzińską, Plażową do parku przy kościele i tam będziemy kolędować przy żywej Szopce. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian. Kredę i kadzidło można będzie zabrać po Mszy św. przy Żywej Szopce.

 12. W uroczystość Objawienia Pańskiego będziemy chcieli pamiętać w modlitwie o misjach i misjonarzach. Zbierane ofiary poznaczone są na Krajowy Fundusz Misyjny.

 13. Msza św. w czasie kolędy w Lubrzy tylko rano o godz. 8.30 z wyjątkiem I Soboty 5 stycznia Msza św. wieczorem o godz. 18.00.

 14. W czasie kolędy nie ma Mszy św. w tygodniu w kościołach filialnych.

 15. Mostki: 6 stycznia w niedzielę po Mszy św. ok. g. 11.00 będzie występ chóru nauczycieli ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego ze Świebodzina. W programie koncert kolęd.

 16. ROZKŁAD KOLĘDY NA TEN TYDZIEŃ JEST NASTĘPUJĄCY:

  ŚRODA 2.01.2017 od godz. 15.00 Staropole – bloki

  CZWARTEK 3.01.2017 od godz. 15.00 Staropole – od stacji , w kierunku Sieniawy i od początku wioski po jednej i po drugiej stronie

  PIĄTEK 4.01.2017 od godz. 15.00 Nowa Wioska od strony Lubrzy do mostu

  SOBOTA 5.01.2017 od godz. 10.00 Nowa Wioska – od mostu w stronę kościoła

 1. Intencje Mszalne.

 2. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 3. Zmarła Jadwiga Pajęcka l. 96 z Lubrzy. Wieczny odpoczynek…

                                                                       Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się