V niedziela Wielkanocna 18.05.2014 r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

1. Dzisiaj I Komunia św. w Lubrzy na Mszy świętej o godz. 11.30. Składamy serdeczne życzenia dzieciom po raz pierwszy przystępującym do Komunii św., aby jak najczęściej posilały się Eucharystycznym Chlebem i by były do końca życia wiernymi przyjaciółmi Jezusa. Biały tydzień codziennie do piątku włącznie o godz. 17.30 nabożeństwo majowe i Msza święta.

2. Rocznica I Komunii św. w Lubrzy będzie w niedzielę 25 maja na Mszy świętej o godz. 11.30. Spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodziców oraz bliskich w sobotę o godz. 17.00.

3. Próby dla dzieci rocznicowych w środę i piątek o godz. 18.30, a w czwartek o godz. 19.00.

4. Dziś zbiórka pieniężna organizowana przez Parafialny Zespół Caritas na rehabilitacje dla 10 letniego Wiktora Górala z Bucze. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne podziękowanie.

5. W sobotę 24 maja przypada Uroczystość NMP Wspomożenia Wiernych. Matka Boża Wspomożycielka Wiernych jest szczególnie czczona w zgromadzeniach salezjańskich założonych przez św. Jana Bosko i jest patronką Salezjanów. W Lubrzy nabożeństwo do Wspomożycielki razem z nabożeństwem majowym. O godz. 18.00 Msza święta w intencji dobrodziejów i ofiarodawców naszych kościołów.

6. W sobotę 24 maja w Staropolu przypada doroczny Odpust ku czci NMP Wspomożenia Wiernych. Suma odpustowa zostanie odprawiona przed południem o godz. 11.00. Po Mszy świętej procesja Eucharystyczna wokół kościoła. Wszystkich parafian Staropola serdecznie zapraszamy na uroczystości odpustowe. Prosimy o przygotowanie placu kościelnego, kościoła oraz orszaku procesyjnego.

7. W 2007 roku papież Benedykt XVI wydał list apostolski, w którym postanawia, że dzień 24 maja każdego roku ma być poświęcony pamięci i modlitwom za Kościół w Chinach.

8. Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

Ihle Lars cywilnie związany, zam. Lubrza ul. Plażowa

Ihle Anna z domu Stencel cywilnie związana, zam. Lubrza ul. Plażowa zap. II

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.

9. Solenizantom oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB

Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się