V Niedziela Wielkanocna 19.05.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz
  1. Dziś rocznica I Komunii św. w Mostkach. Dzieciom życzymy trwania przy Jezusie i pamięci na Jego obecność w codziennym życiu.

  2. Dziś w Nowej Wiosce przeżywa swoja I Komunię św. Szymon. Polećmy Go Bożej Opatrzności i Opiece Maryi Wspomożycielki.

  3. W piątek 24 maja Uroczystość Matki Bożej Wspomożenia Wiernych patronki naszego Zgromadzenia Salezjańskiego. Nabożeństwo majowe w Lubrzy o godz. 17.30 i po nabożeństwie Msza św.

  4. W Staropolu w poniedziałek nie ma Mszy św. Zapraszamy w piątek 24 maja na Odpusty ku czci NMP Wspomożenie Wiernych. Msza św. odpustowa o godz. 18.00, po Mszy św. procesja wokół kościoła. Prosimy o przygotowanie orszaku procesyjnego i placu wokół kościoła.

  5. Bierzmowanie będzie w środę 29 maja o godz. 18.00. Próby przed Bierzmowaniem będą w piątek 24 maja i w sobotę 25 maja po Mszy św. wieczornej o godz. 18.30. Obecność obowiązkowa nie ma zwolnienia z prób. Kto nie będzie przychodził na próby tym samym odczytujemy, że rezygnuje z przystąpienia do Bierzmowania.

  6. W przyszłą niedziele 26 maja przypada Dzień Matki. Pamiętajmy o Nich i otoczmy ich szczególną modlitwą wypraszając potrzebne łaski.

  1. Intencje Mszalne.

  2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę.

  1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, wszystkim miłego i dobrego tygodnia.

  2. Zmarła Jadwiga Jastrzębska l. 65 z Nowej Wioski. Wieczny odpoczynek…

                                                                     Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się