V Niedziela Zwykła 10.02.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz
  1. Chrystusowe wezwanie skierowane dzisiaj do Szymona: „wypłyń na głębię” nie może być odczytane tylko jako znak apostolskiego powołania. Pan zaprasza nas wszystkich, abyśmy z zaufaniem wypłynęli na głębiny wiary. Oby udział w niedzielnej Eucharystii na nowo rozpalił w nas ducha odważnego podążania za Mistrzem.

  2. Dziś zgodnie z wcześniejsza zapowiedzią zbiórka do puszek na pomoc pogorzelcom ze Staropola. Za ofiary składane na pomoc w odbudowie domu wszystkim ofiarodawcom wielkie BÓG ZAPŁAĆ !!!.

  3. Jutro, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych i cierpiących naszych parafian zostanie odprawiona o godz. 18.00 połączona z udzielaniem Sakramentu Namaszczenia Chorych. Po Eucharystii nabożeństwo z Błogosławieństwem z Lourdes. Serdecznie prosimy o pomoc wszystkim chorym, seniorom w dotarciu do kościoła. Zatroszczmy się, aby mogli w niej uczestniczyć wszyscy, którzy pragną swoje trudy zjednoczyć z krzyżem Chrystusa i przyjąć sakrament namaszczenia. Przypominamy, że w sakramencie chorych wzywamy pomocy Pana Boga, aby nas umocnił duchowo i fizycznie. Udziela się go nie tylko osobom w niebezpieczeństwie śmierci, ale chorym, a także osobom w podeszłym wieku.

  4. Dnia 14 lutego wielu parafian będzie obchodziło tzw. walentynki. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy zwłaszcza o narzeczonych i małżonkach.

  5. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania klas VII, VIII i III Gimnazjum z całej Parafii będzie w piątek 15 lutego na Mszy św. o godz. 18.00. Spotkanie jest obowiązkiem dla tych którzy chcą w roku w maju przystąpić do Bierzmowania.

  6. Zachęcamy do odpisu 1% podatku na rzecz Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowania Młodzieży. Kod naszej parafii P17. Więcej informacji jest na ulotkach. Wszystkim którzy dokonali odpisu 1% podatku na rzecz SSWM bardzo serdecznie dziękujemy.

  7. Intencje Mszalne.

  8. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do dzisiejszych Mszy świętych.

  9. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, wszystkim miłego i dobrego tygodnia.

  10. Zmarła Henryka(f) Jakubowska l. 87 z Buczyny. Wieczny odpoczynek…

                                                                        Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się