VI Niedziela Wielkanocna 22.05.2022

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dziś szósta niedziela Wielkanocy. Słowo Boże przypomina nam, że miłość do Zbawiciela wyraża się w zachowywaniu Jego nauki.

 2. Lubrza: Dziś Rocznica I Komunii św. które w ubiegłym roku przystąpiły do I Komunii św. Dzieciom rocznicowym życzymy trwania przy Panu Jezusie Eucharystycznym i by nie zapominały o niedzielnej Mszy św.

 3. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe dni modlitw o urodzaje i za kraje głodujące. Przez trzy kolejne dni będziemy prosili o obfite plony, błogosławieństwo Boże i szacunek dla pracujących na roli, a także o to, aby nigdzie na świecie nie brakowało ludziom podstawowych środków do życia.

 4. We wtorek 24 maja w Rodzinie Salezjańskiej przypada Uroczystość Matki Bożej Wspomożenia Wiernych. W Lubrza Zmiana Tajemnic Żywego Różańca we wtorek 24 maja o godz. 16.30 Różaniec i Litania do NMP, po nabożeństwie Msza św. o godz. 17.00. Zapraszamy cały Żywy Różaniec. Intencja modlitewna na cały miesiąc: Za Rodziny naszej Parafii by były Bogiem silne. Zmiana godz. Mszy św. 24 maja ze względu na Odpust w Staropolu.

 5. W Staropolu w poniedziałek nie ma Mszy św. Zapraszamy we wtorek 24 maja na Odpusty ku czci NMP Wspomożenie Wiernych patronki Staropola. Msza św. odpustowa o godz. 18.00, po Mszy św. procesja wokół kościoła. Prosimy o przygotowanie orszaku procesyjnego i placu wokół kościoła.

 6. Z inicjatywy papieża Benedykta XVI dzień 24 maja jest poświęcony pamięci i modlitwom za Kościół w Chinach.

 7. Od piątku rozpocznie się nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. w ramach nabożeństwa.

 8. W czwartek, 26 maja, przypada Dzień Matki. Pamiętajmy tego dnia o naszych mamach. Będziemy modlić się za wszystkie mamy, żyjącym wypraszać Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej, a dla zmarłych łaskę życia wiecznego.

 9. W najbliższą niedzielą przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 10. W przyszłą niedzielę 29 maja swój jubileusz 25 lecia kapłaństwa będzie obchodził ks. Zbigniew Conder SDB, który pracował w naszej Parafii. Jubilat odprawi Mszę św. w Lubrzy o godz. 11.30 w czasie której podziękujemy za dar kapłaństwa i wyrazimy nasze serdeczne życzenia.

 11. Informujemy że Bierzmowanie będzie we wtorek 31 maja o g. 17.00 w Parafii św. Michała w Świebodzinie. Spowiedź św. przed Bierzmowaniem dla młodzieży i świadków Bierzmowania będzie w piątek 27 maja o godz. 16.30.

 12. Przypominamy wszystkim wierzącym o obowiązku Spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

 13. Mostki: Rocznica I Komunii św. w Mostkach będzie 5 czerwca o godz. 10.00.

 14. Badanie komputerowe wzroku będzie 25 maja w środę od g. 14.00 do 15.30 parking przy Urzędzie Gminy. Więcej informacji na plakacie w gablocie.

 1. Intencje Mszalne.

 2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się