VI niedziela Wielkanocna 25.05.2014 r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

1. Dzisiaj Rocznica I Komunii św. w Lubrzy na Mszy świętej o godz. 11.30.

2. Przed nami ostatni już tydzień tego miesiąca, dlatego tym bardziej zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach majowych, które w naszym kościele odprawiane są codziennie o godz. 17.30.

3. Jutro będziemy obchodzić Dzień Matki. Z tej okazji polecajmy je Bogu w modlitwie, prosząc dla nich o wszystkie potrzebne im łaski, by mogły dobrze wypełniać swoją misję. A dla tych, które już zakończyły swoją pielgrzymkę na ziemi, prośmy o Boże miłosierdzie, aby mogły wyśpiewywać Jego chwałę na wieki.

4. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają Dni Krzyżowe. W czasie nabożeństwa majowego będziemy się modlić o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.

5. W sobotę 31 maja, przypada święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny. Jest to także ostatni dzień miesiąca comiesięczne wspomnienie św. Jana Bosko Ojca i Nauczyciela młodzieży. Po Mszy świętych ucałowanie relikwii.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Od 2003 roku przeniesiona z czwartku na niedzielę. Po Mszach świętych zbiórka do puszek na rzecz Budowy Centrum Opatrzności Bożej.

7. 1 czerwca – Międzynarodowy Dzień Dziecka. Obchody diecezjalnego Dnia Dziecka w Rokitnie odbędą się 7 czerwca. Również z naszej Parafii grupa dzieci wraz z opiekunami udadzą się autokarem na to wydarzenie. Wyjazd organizuje Parafialny Zespół Caritas.

8. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania klas II i III Gimnazjum z całej naszej Parafii będzie w piątek 30 maja o godz. 17.30 w kościele parafialnym. Obecność wszystkich obowiązkowa.

9. Grupa domowa ks. Szymona będzie miała spotkanie 1 czerwca po Mszy świętej w Zagajach.

10. Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

Radosław Świderski kawaler, zam. Rogoziniec

Iga Natalia Kowiel panna zam. Mostki zap. I

Ihle Lars cywilnie związany, zam. Lubrza ul. Plażowa

Ihle Anna z domu Stencel cywilnie związana, zam. Lubrza ul. Plażowa zap. III

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.

11. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB

Proboszcz Parafii

 

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się