VI Niedziela Wielkanocna 9.05.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Komunikat biskupa.

 2. Biały Tydzień dla dzieci komunijnych w Lubrzy: I grupa: ma w poniedziałek, środę, piątek. II grupa: ma we wtorek, czwartek i sobotę. Dzieci przychodzą na 17.30 na nabożeństwo Majowe i potem zaraz po nabożeństwie Msza św.

 3. W sobotę 15 maja Uroczystość I Komunii Świętej w Mostkach. I grupa: dzieci przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 10.30. II grupa: dzieci przystąpi do I Komunii św. na Mszy św. o godz. 12.00. W kościele będą mogły być tylko dzieci i Rodzice. Pozostali uczestnicy uroczystości na zewnątrz kościoła.

 4. Spowiedź przed I Komunią św. dla dzieci, rodziców i chrzestnych, rodzeństwa w piątek 14 maja: I grupa dzieci przychodzi na Spowiedź na godz. 15.30. II grupa dzieci przychodzi na Spowiedź na godz. 16.00. Spowiadać będzie trzech kapłanów.

 5. Próby dla dzieci komunijnych będą od poniedziałku 10 maja codziennie do czwartku włącznie: I grupa dzieci ma próby o g.16.00. II grupa o g.17.30.

 6. W najbliższy czwartek, 13 maja, wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej.

 7. W piątek 14 maja rozpoczniemy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, by w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcamy do modlitwy w intencji młodzieży, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 8. W piątek 14 maja wspomnienie św. Maciej, apostoł, wybranego przez apostołów do ich grona, zajął miejsce Judasza.

 9. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego w poniedziałek, wtorek i w środę będą dni modlitw o urodzaje tzw. Dni Krzyżowe. Celem Dni Krzyżowych jest wyproszenie u Boga obfitych owoców ziemi błogosławieństwo dla ludzkiej pracy.

 10. Przypominamy wszystkim wierzącym o obowiązku Spowiedzi i Komunii św. wielkanocnej.

 11. Moderatorzy serdecznie zapraszają wszystkich oazowiczów i dzieci które chciałyby należeć do Oazy. Spotkanie będzie w przyszłą niedzielę 16 maja o g. 16.00 w kościele w Lubrzy.

 12. Nowa Wioska i Lubrza: Dziś w Nowej Wiosce będzie poświęcenie odnowionej kapliczki na „Futorach”. O g. 16.00 gromadzimy się przy kościele i przejdziemy ze śpiewem do kapliczki by dokonać poświęcenia. Zapraszamy mieszkańców Nowej Wioski i Lubrzy Dziękujemy tym wszystkim którzy poświęcili swój czas, pracę i środki na odnowienie kapliczki. Wielkie Bóg zapłać!

 13. Bierzmowanie będzie w środę 9 czerwca w Lubrzy o g. 18.00. I próba kandydatów do Bierzmowania klasy VIII i I średniej będzie w czwartek 13 maja o g. 16.00 w kościele w Lubrzy. Obecność obowiązkowa.

 14. Intencje Mszalne.

 15. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 2. Zmarł śp. Stanisław Mazur l. 64 z Lubrzy. Wieczny odpoczynek…

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się