VI Niedziela Zwykła 17.02.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz
  1. Słowa dzisiejszej Ewangelii nie są wyłącznie przypomnieniem obowiązku troski o głodnych, ubogich i cierpiących. Chrystus oczekuje od nas serc i umysłów zdolnych dostrzegać prawdziwe źródła ludzkiej biedy. Początkiem takiej postawy jest właściwy dystans do wszystkiego, co sami posiadamy.

  2. W piątek z okazji Święta Katedry Świętego Piotra Apostoła, podczas Mszy Świętej o godz.18.00 będziemy modlili się o ducha apostolskiej gorliwości, zdrowie i potrzebne łaski dla papieża.

  3. W przyszła niedzielę 24 lutego będzie zbiórka do puszek na potrzeby Hospicjum.

  4. Zachęcamy do odpisu 1% podatku na rzecz Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowania Młodzieży. Kod naszej parafii P17. Więcej informacji jest na ulotkach.

  5. Na pomoc pogorzelcom ze Staropola zebraliśmy w ubiegłą niedzielę 2150 zł. Pieniądze przekazaliśmy na specjalne konto Gminy Lubrza.

  6. Osoby dorosłe z naszej Parafii, które ukończyły 21 rok życia, a nie przystąpiły do Sakramentu Bierzmowania proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej w Lubrzy o wydanie przez ks. Proboszcza skierowania na pierwsze spotkanie organizacyjno – formacyjne do Bierzmowania. Przygotowanie rozpocznie się w Parafii św. Jana Chrzciciela w Łagowie w Domu Rekolekcyjnym 15 marca w piątek o godz. 19.00.

  7. Intencje Mszalne.

  8. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do dzisiejszych Mszy świętych.

  9. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, wszystkim miłego i dobrego tygodnia.

  10. Zmarł Kazimierz Chmielewski l. 67 z Buczyny. Wieczny odpoczynek…

                                                                         Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się