VII Niedziela Zwykła 24.02.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dziś zbiórka do puszek na potrzeby Hospicjum.

 2. W czwartek ostatni dzień miesiąca comiesięczne wspomnienie św. Jana Bosko. Po Mszy św. ucałowanie relikwii wychowawcy i nauczyciela młodzieży.

 3. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

  W I piątek 1 marca od godz. 9.00 odwiedzimy chorych z posługa sakramentalną. Spowiedź I piątkowa dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Lubrzy od godziny 17.30 i Msza św. z komunią św. wynagradzając.

 1. Nabożeństwo I Sobotnie będzie 2 marca godz. 17.30: Różaniec i rozważanie. Potem Msza św. o g. 18.00 z Komunią św. wszystko w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy na kolejną I Sobotę M-ca i Mszę św. w intencji Żywego Różańca.

 2. Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w Lubrzy będzie w I Sobotę M-ca 2 marca.Intencja modlitewna na miesiąc marzec oprócz papieskiej i misyjnej: za rodziny naszej Parafii by były Bogiem silne.

 3. W kościołach filialnych zmiana Tajemnic Żywego Różańca będzie w niedzielę 3 marca po Mszach św.

 4. Osoby dorosłe z naszej Parafii, które ukończyły 21 rok życia, a nie przystąpiły do Sakramentu Bierzmowania, proszone są o zgłoszenie się do kancelarii parafialnej w Lubrzy o wydanie przez ks. Proboszcza skierowania na pierwsze spotkanie formacyjne do Bierzmowania. Przygotowanie rozpocznie się w Parafii św. Jana Chrzciciela w Łagowie w Domu Rekolekcyjnym 15 marca w piątek o godz. 19.00.

 5. Tylko Lubrza: Pierwsze organizacyjne spotkanie Bractwa mężczyzn św. Józefa z Lubrzy będzie dziś o godz. 17.00 w Oratorium. Zapraszamy.

 6. Spotkanie grupy domowej z klasy VII z Lubrzy i Nowej Wioski p. Bogumiły Dziubińskiej będzie we wtorek 26 lutego o godz. 17.30 w Oratorium.

 7. Miesiąc marzec jest poświęcony św. Józefowi. Od 7 marca rozpocznie się Diecezjalna peregrynacja kopii Cudownego Obrazu św. Józefa z Sanktuarium Narodowego w Kaliszu po niektórych Parafiach diecezji. Najbliżej Obraz św. Józefa będzie w Świebodzinie, ale dopiero w 8 kwietniu. Od wtorku 26 lutego do 6 marca we wszystkich Parafiach odprawiana będzie Nowenna do św. Józefa przed peregrynacją Obrazu. Zachęcamy wiernych a szczególnie mężczyzn do udziału w tej modlitwie do św. Józefa Patrona Kościoła, Opiekuna Św. Rodziny i Patrona Mężczyzn. 9 dniowa Nowenna w kościele w Lubrzy będzie po wieczornej Mszy św.

 8. Zachęcamy do odpisu 1% podatku na rzecz Salezjańskiego Stowarzyszenia Wychowania Młodzieży. Kod naszej parafii P17. Więcej informacji jest na ulotkach.

 9. Intencje Mszalne.

 10. Dziękujemy za przygotowanie kościoła do dzisiejszych Mszy świętych.

 11. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, wszystkim miłego i dobrego tygodnia.

 12. Zmarła Lidia Bugajna z Mostek. Wieczny odpoczynek…

                                                                          Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się