Wniebowstąpienie Pańskie 16.05.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dziś Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Chrystus uwielbiony, przebywający z Bogiem jest równocześnie z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata. Żyje w Kościele, nieustannie uobecnia się w czasie każdej Eucharystii.

 2. Zgodnie z komunikatem ks. Biskupa, dziś zbiórka do puszek na pomoc Parafii po pożarze w Jakubowie.

 3. Dziś Moderatorzy zapraszają na g. 16.00 do kościoła w Lubrzy wszystkich oazowiczów i dzieci które chciałyby należeć do Oazy.

 4. Nabożeństwa majowe w dni powszedni przed Mszą św. wieczorną o godz. 17.30.

 5. Biały Tydzień dla dzieci komunijnych w Mostkach będzie do piątku włącznie o g. 16.30. Przychodzą na Biały Tydzień wszystkie dzieci na godz. 16.30.

 6. Trwamy w nowennie przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Módlmy się, aby w każdym z nas Bóg odnowił dary i charyzmaty. Zachęcam do szczególnej modlitwy w intencji młodzieży przygotowującej się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

 7. Odpust w Staropolu ku czci NMP Wspomożenie Wiernych będzie w przyszły poniedziałek 24 maja o godz. 16.30.

 8. Kolejna próba do Bierzmowania będzie w piątek 21 maja o g. 18.30. Obecność obowiązkowa dla tych którzy chcą w tym roku przystąpić do tego Sakramentu.

 9. Intencje Mszalne.

 10. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się