X niedziela zwykła – 05.06.2016 r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

1. Dzisiejsza niedziela w naszej Ojczyźnie obchodzona jest jako Dzień Dziękczynienia. Podziękujmy Panu Bogu za Jego niepojętą i nieskończoną miłość, za dar Jego wcielenia i odkupienia. W to dziękczynienie włączajmy sprawy osobiste, dotyczące naszej parafialnej wspólnoty, ale i całego narodu. Wyrażamy wdzięczność za wolną i niepodległą Polskę, za każdą i każdego z nas, za wszelkie wyrazy wzajemnej życzliwości i solidarności. Temu dniowi towarzyszy również zbiórka pieniężna na świątynię Opatrzności Bożej na warszawskich Polach Wilanowskich. Za ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

2. Dziś Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościołach filialnych po Mszach św. Intencja modlitewna na miesiąc czerwiec: Za Ojczyznę.

3. Rozpoczęliśmy czerwiec poświęcony czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy św. wieczornej.

4. Informujemy że I Komunia św. w 2017 roku będzie w Lubrzy 14 maja, natomiast w Mostkach 21 maja.

5. Lubrza i Nowa Wioska: Dziś o godz. 18.00 w Oratorium spotkanie rodzin które będą przyjmować pielgrzymów na ŚDM. Zapraszamy także te osoby które się nie zgłosiły, a chciałyby przyjąć młodzież do swoich domów.

6. Spotkanie grupy domowej ks. Szymona w Przełazach, odbędzie się 09 czerwca o godz. 16.30.

7. Dziękujemy za ofiary złożone na organy. Polecamy się dalszej ofiarności.

8. Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

Kamil Błażej Starzycki cyw. związany zam. Bucze

Anna Danuta z d. Kruszyna cyw. związana zam. Bucze zap. II

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.

9. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

 

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się