X Niedziela Zwykła 10.06.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz
  1. Przyszliśmy na Mszę Świętą, by usłyszeć słowo Boże i by wspólnie się modlić. Pan Jezus powiedział do nas: „Oto maja matka i moi bracia. Bo kto pełni wolę Bożą, ten Mi jest bratem, siostrą i matką”. Musimy jeszcze bardziej starać się pełnić Jego wolę.

  2. W czerwcu oddajemy cześć Najświętszemu Sercu Pana Jezusa, które tak bardzo nas umiłowało. Zapraszamy na codzienne na nabożeństwo z litanią do Serca Jezusowego po Mszy św. wieczornej.

  3. W sobotę 16 czerwca rocznica święceń biskupa Tadeusza Lityńskiego. Módlmy się o Opiekę Bożej Opatrzności.

  4. W przyszłą niedzielę 17 czerwca zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

  5. Uroczystości NMP z Rokitna – Patronki Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej odbędą się w niedzielę 17 czerwca w Rokitnie. Msza św. odpustowa o godz. 12.00 . Ks. Biskup serdecznie zaprasza.

  6. W sobotę 16 czerwca będzie spotkanie wspólnoty oazowej. Rozpoczęcie o godz. 9.00 w Oratorium. Zapraszamy wszystkich oazowiczów do uczestnictwa w tym spotkaniu.

  7. Dziękujemy za pomoc przy montażu parkanu przy kościele: Andrzejowi Matusowi, Tytusowi Raszkiewiczowi, Wojciechowi Wąsowiczowi i Wiesławowi Starzyckiemu. Bóg zapłać.

  8. Intencje Mszalne.

  1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

  2. Zmarł Józef Głodek z Mostek. Wieczny odpoczynek…

                                                                   Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się