XI Niedziela Zwykła 17.06.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dziś zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

 2. Dziś Uroczystości NMP z Rokitna – Patronki Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej Msza św. odpustowa o godz. 12.00 w Sanktuarium MB Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.

 3. Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla klas 0 do IV Szkoły Podstawowej będzie w piątek 22 czerwca o godz. 8.00. Po Mszy św. zakończenie w szkole.Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla klas V do VII Szkoły Podstawowej i II i III Gimnazjum będzie w piątek 22 czerwca o godz. 9.30. Po Mszy św. zakończenie w szkole. Niech nie zabraknie żadnego dziecka na Mszy św. na której podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na Mszę św. także rodziców, nauczycieli, katechetów i wychowawców.

 1. Mostki: Msza św. na zakończenie roku dla Szkoły Podstawowej w Mostkach będzie w piątek 22 czerwca o godz. 8.00. Potem zakończenie roku w szkole.

 2. W niedzielę 24 czerwca przypada uroczystość Narodzenia Świętego Jana Chrzciciela. W naszej Parafii Uroczystość Odpustowa. Centralna Msza św. odpustowa odprawiona będzie w Lubrzy o godz. 11.30 po Mszy św. procesja wokół kościoła. Msze św. odpustowa odprawi i kazanie wygłosi ks. Wojciech Lipowicz SDB. Prosimy o przygotowanie orszaku procesyjnego. Zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków.

 3. W piątek 22 czerwca o godz. 18.30 spotkanie indywidualne z kandydatami do Bierzmowania klasy III Gimnazjum na plebani w kancelarii. Przynosimy indeksy.

 4. Zakończenie roku ministranckiego będzie w sobotę 23 czerwca o godz. 10.00 w kościele w Lubrzy. Msza św. i po Mszy św. spotkanie przy ognisku. Zapraszamy LSO z całej Parafii.

 5. W sobotę 23 czerwca w kościele w Lubrzy o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. i nabożeństwo uwielbienia z modlitwą wstawienniczą oraz namaszczeniem olejem św. Charbela. Zapraszamy parafian.

 6. Kto by chciał zamówić modlitewnik „Spotkanie z Bogiem” z dużymi grubymi literami może się wpisać na listę. Koszt 20 zł przy odbiorze modlitewnika. Lista wyłożona przy gazetach.

 1. Intencje Mszalne.

 2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę.

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 2. Zmarł Tomasz Walczak l. 48 z Mostek. Wieczny odpoczynek…

                                                                 Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się