XIII Niedziela Zwykła 1.07.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Wszystkich uczniów, którzy rozpoczęli wakacje, polecamy opiece Matki Bożej. Zachęcamy do dobrego wykorzystania czasu w gronie rodziny i przyjaciół. Przypominamy, że nigdy nie powinno być wakacji od Pana Boga. Modlimy się o szczęśliwe i bezpieczne dni odpoczynku dla dzieci i młodzieży.

 2. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

 3. W I Czwartek miesiąca 5 lipca od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań, o 17.45 nabożeństwo w intencji powołań i o 18.00 Msza św.

 4. Chorych odwiedzimy dopiero po wakacjach – od września. W razie potrzeby zgłaszamy telefonicznie.

 5. Spowiedź w I Piątek M-ca 6 lipca dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Lubrzy od godziny 17.30, o 18.00 Msza św. w czasie której przyjmiemy Komunię św. wynagradzającą. Po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

 6. Zmian Tajemnic Różańcowych w kościele parafialnym będzie w I Sobotę Miesiąca 7 lipca po Mszy św. Intencja modlitewna na miesiąc lipiec: O wiarę nadzieje i miłość dla naszych parafian.

 7. W okresie wakacyjnym w tygodniu nie ma Mszy św. w kościołach filialnych.

 8. Do 15 lipca wpłacamy na wycieczkę do Wiednia.

 9. Chcemy wykonać dalszą część ogrodzenia przy kościele w Lubrzy. Są przęsła i słupki. Na poniedziałek 2 lipca prosimy chętnych mężczyzn o pomoc w postawieniu nowego parkanu. Za życzliwą odpowiedź już dziś serdecznie dziękujemy.

 1. Intencje Mszalne.

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 2. Wszystkim, wypoczywającym na terenie naszej Parafii życzymy dobrego wypoczynku.

        Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się