XIV niedziela zwykła 06.07.2014 r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

1. Przeżywamy dziś 14. niedzielę w ciągu roku, która zarazem jest pierwszą niedzielą lipca. Liturgia tej niedzieli zachęca nas, abyśmy wszystkie nasze troski złożyli na Pana, ucząc się od Niego, jak mamy postępować, by podobać się Ojcu naszemu, który jest w niebie.

2. W dzisiejszą niedzielę przypada święto patronalne Apostolstwa Chorych. Naszą modlitewną pamięcią obejmijmy również tych, którzy starają się pomagać duchowo wszystkim chorym, cierpiącym i seniorom z naszej wspólnoty parafialnej.

3. Dziś zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościołach filialnych po Mszach świętych. Intencja modlitewna: W intencji dzieci i młodzieży naszej Parafii, aby nie zapomniały o dobrym i kochającym Bogu w czasie wakacji.

4. W okresie wakacyjnym w tygodniu nie ma Mszy św. w kościołach filialnych.

5. W piątek 11 lipca, obchodzimy święto świętego Benedykta opata, patrona Europy. Jest on uważany za ojca zachodniego życia monastycznego.

6. Wszystkim ofiarodawcom, którzy złożyli ofiarę na prace remontowe przy kościele w Lubrzy składamy serdeczne Bóg zapłać.

7. Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

Grzegorz Stanisław Pawelski, kawaler, zam. Świebodzin

Paulina Ratajczak, panna, zam. Zagaje zap. I

Maciej Olszewski, kawaler, zam. Lubrza

Magdalena Agata Fuchs, panna, zam. Zielona Góra zap. I

Zbigniew Michał Sawicki, kawaler, zam. Świebodzin

Rozalia Gabła, panna, zam. Lubrza zap. I

Tomasz Biergiel, kawaler, zam. Międzyrzecz

Paulina Stańczyk, panna, zam. Lubrza zap. II

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.

8. Solenizantom oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

9. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej Parafii życzymy dobrego wypoczynku oraz wzmocnienia sił duchowych i fizycznych.

10. W ostatnim czasie odeszły do wieczności: Apolonia Kamejsza l.86 z Bucze oraz Aniela Gawlik l. 82 ze Staropola. Powierzmy dusze zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie… .

 

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB

Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się