XIV Niedziela Zwykła 7.07.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz
  1. Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem.

  2. Dziś w kościołach filialnych zmiana Tajemnic Żywego Różańca. Intencja modlitewna na miesiąc lipiec o wiarę, nadzieję i miłość dla naszych Parafian.

  3. W okresie wakacyjnym w tygodniu nie ma Mszy św. w kościołach filialnych.

  4. W dniach 19 do 22 września(od czwartku do niedzieli włącznie) organizujemy wycieczkę PIENINY – ZAKOPANE – KRAKÓW. Koszt 4 dniowej wycieczki 530 zł. Cena obejmuje: 3 noclegi w sercu uzdrowiska Szczawnica w Domu Wypoczynkowym Szalay I, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad w ostatnim dniu, taxa uzdrowiskowa, opieka pilota, przewodnik Zakopane, przewodnik Kraków, wstęp: cmentarz na Pęksowym Brzyzku, kościół w Dębnie, wąwóz Homole, przejazd z opłatami drogowymi i autostradowymi, parkingi. Zapisy od przyszłej niedzieli.

  1. Intencje Mszalne.

  2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę.

  1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

  2. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej Parafii życzymy dobrego czasu odpoczynku, a jednocześnie pięknego świadectwa wiary szczególnie przez uczestnictwo w niedzielnych Mszach św. Pamiętajmy również o godnym, nie plażowym stroju w świątyniach.

  3. W ostatnim czasie odeszli do wieczności: Ryszard Małecki l. 71 z Lubrzy, Elżbieta Bugnacka l. 65 z Buczyny i Cezary Pyrtek l. 26 z Mostek. Wieczny odpoczynek…

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się