XIX niedziela zwykła 7.08.2016 r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

 

 1. Jesteśmy wzywani do czujności i modlitwy. Pan Jezus nieustannie zapewnia nas o nagrodzie dla tych, którzy są Mu wierni. Prośmy Go, aby umacniał naszą wiarę i zaufanie.

 1. Dziś Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościołach filialnych po Mszach św. Intencja modlitewna na miesiąc sierpień: za Ojczyznę.

 2. Serdecznie witamy ks. Krzysztofa Kobielę SDB, który będzie pracował w naszej Parafii jako duszpasterz i katecheta. Życzymy Światła Bożego i Opieki MB Wspomożycielki.

 3. We wtorek, 9 sierpnia przypada święto Świętej Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy, a w środę, 10 sierpnia Świętego Wawrzyńca, diakona i męczennika.

 4. W przyszły poniedziałek, 15 sierpnia będziemy obchodzić uroczystość Wniebowzięcia NMP. Przypominamy, że jest to święto nakazane, w które jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa  w Eucharystii. Msze Święte w tym dniu tak jak w każdą niedzielę. Na zakończenie Mszy Świętych pobłogosławimy przyniesione zioła, owoce, warzywa i kwiaty.

 5. Od Pana Boga nie ma wakacji” – niech ta maksyma towarzyszy wyruszającym na zasłużony wakacyjny wypoczynek.

 6. W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

 1. Dziękujemy za ofiary złożone na organy.

 2. Do końca tygodnia można wpłacać na wycieczkę do Pragi. Wyjazd z Lubrzy w piątek 19 sierpnia o godz. 7.00. Przed wyjazdem o godz. 6.15 odprawiona będzie Msza św. w intencji całej grupy, o Boże Bł. i szczęśliwą podróż.

 1. Intencje Mszalne.

 2. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 3. Wszystkim, wypoczywającym na terenie naszej Parafii życzymy dobrego wypoczynku.

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się