XVI niedziela zwykła – 17.07.2016 r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

1. Jakże ważne jest w naszym życiu rozpoznawanie przychodzącego Boga. Niech Pan Bóg towarzyszy swoją łaską rozpoczynającym się już w tę środę, 20 lipca XXXI Światowym Dniom Młodzieży. Niech będą one umocnieniem wiary tych, którzy będą w nich uczestniczyć oraz tych, którzy będą ich przyjmować.

2. Dziś o godz. 18.00 w Oratorium spotkanie młodzieży, wolontariuszy i wszystkich, którzy chcieliby pomóc w ŚDM w naszej Parafii.

3. W czwartek 21 lipca o godz. 13.00 przybędzie do naszej Parafii młodzież z diecezji Goerlitz. Rodziny które przyjmują młodzież prosimy o przybycie przed plebanie by ich zabrać do swoich domów. Msza św. w czwartek 21 lipca będzie o godz. 17.00, na której będzie obecna młodzież, która przybędzie do naszej Parafii. Na Mszę św. zapraszamy naszą młodzież oraz parafian. Po Mszy św. wieczór na sportowo na Orliku i ognisko w Nowej Wiosce .

4. Kto by chciał przyjąć 2 pielgrzymów ŚDM do swojego domu może się zgłosić do zakrystii.

5. W poniedziałek swoje imieniny obchodzić będzie ksiądz Szymon. Kto chce się pomodlić w intencji księdza Szymona lub złożyć życzenia, także z kościołów filialnych, może to uczynić jutro na Mszy świętej o godz. 18.00 w kościele parafialnym.

6. W związku z wakacjami, przypominamy wszystkim o obowiązku uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej. Msza św. opuszczona świadomie i dobrowolnie jest grzechem ciężkim. Przypominamy również, by zadbać o strój godny miejsca świętego jakim jest kościół.

7. Odpust w Nowej Wiosce ku czci św. Anny patronki kościoła będzie 26 lipca we wtorek o godz. 18.00. Prosimy serdecznie o wykoszenie placu wokół kościoła.

8. Dziękujemy za ofiary złożone na organy.

9. Można wpłacać na wycieczkę do Pragi.

10. Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

Artur Bałaban kawaler zam. Nowa Wioska

Anna Magdalena Drzewiecka panna zam. Lusowo zap. III

Arkadiusz Stanisław Banaś kawaler zam. Przełazy

Agata Dominika Jankowska panna zam. Przełazy zap. II

Stanisław Jarka kawaler zam. Przełazy

Emilia Gierczak panna zam. Szczecin zap. I

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.

11. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

14. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej Parafii życzymy dobrego wypoczynku.

 

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

 

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się