XVI Niedziela Zwykła 22.07.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. We wtorek 24 dzień miesiąca comiesięczne wspomnienie MB Wspomożenia Wiernych przed Mszą św. o godz. 17.45 nabożeństwo do Wspomożycielki.

 2. W środę 25 lipca, obchodzimy święto św. Jakuba Apostoła. Tego samego dnia czcimy też św. Krzysztofa, męczennika z połowy III wieku, patrona kierowców i podróżujących. Z racji wspomnienia tego Świętego, pobłogosławimy pojazdy mechaniczne i będziemy się modlili o roztropne ich wykorzystywanie. Błogosławieństwo kierowców, samochodów i innych pojazdów w naszej parafii odbędzie się w środę po Mszy św. wieczornej. Samochody ustawiamy na parkingu przy ulicy Plażowej.

 3. 25 lipca swoje imieniny obchodzi ks. Krzysztof. Jest nieobecny gdyż jest na urlopie. Polećmy Panu Bogu Jego osobę i kapłańską służbę Opieki NMP Wspomożycielki.

 4. W czwartek 26 lipca wspominamy rodziców Najświętszej Maryi Panny: Joachima i Annę. Byli oni dziadkami Pana Jezusa, dlatego zachęcamy w tym dniu do serdecznej modlitwy za naszych dziadków: żyjącym wypraszajmy Boże błogosławieństwo, a zmarłym – wieczne szczęście w niebie.

 5. W czwartek 26 lipca Odpust w Nowej Wiosce ku czci św. Anny patronki kościoła. Msza św. odpustowa będzie odprawiona o godz. 18.00, po Mszy św. procesja wokół kościoła. Prosimy przygotowanie orszaku procesyjnego. Serdecznie zapraszamy Parafian. Msza św. ofiarowana za Anny z Nowej Wioski: dla żyjących Boże Bł. a dla zmarłych szczęście wieczne.

 1. 26 lipca w środę Msza św. w Lubrzy będzie wyjątkowo o godz. 17.00, ze względu na Odpust w Nowej Wiosce.

 2. Kolejne trzecie ostatnie spotkanie przygotowujące rodziców i chrzestnych przed chrztem będzie w sobotę 28 lipca o godz. 18.30 w Oratorium przy plebani.

 3. W sobotę 28 lipca w kościele w Lubrzy o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. i po Mszy św. nabożeństwo uwielbienia z modlitwą wstawienniczą oraz namaszczeniem olejem św. Charbela. Zapraszamy parafian.

 1. Intencje Mszalne.

 1. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę.

 1. Wszystkim Gościom wypoczywającym na terenie naszej Parafii jak również naszym Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia.

                                                                  Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się