XVII Niedziela Zwykłą 25.07.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Uczmy się od apostołów postawy zawierzenia, z którą złożyli w dłonie Jezusa pięć chlebów i dwie ryby. Jezus nakarmił tłumy. Dokonał cudu. Czy w naszym życiu nie mógłby dokonać takich znaków?

 2. Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na poszkodowanych w czasie burz i nawałnic w Europie.

 3. Wspominamy dziś św. Krzysztofa, patrona kierowców i podróżujących, orędownika w śmiertelnych niebezpieczeństwach. Po Mszach Świętych błogosławieństwo pojazdów przed kościołami naszej Parafii. Pamiętajmy jednak, że błogosławieństwo nie zwalnia nas z obowiązku zachowania rozsądku i wyobraźni na drodze.

 4. Dziś Odpust w Nowej Wiosce ku czci św. Anny i Jubileusz 25 lecia kapłaństwa ks. Szymona Spalonego SDB. Msza św. Odpustowa i Jubileuszową w Nowej Wiosce wyjątkowo o godz. 13.00. Ks. Szymonowi Jubilatowi życzymy obfitych darów nieba i dalszej owocnej posługi w pracy salezjańskiej i kapłańskiej.

 1. 1 sierpnia będziemy obchodzili 77. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Pamiętajmy o tych, którzy oddali życie za wolność ojczyzny.

 2. W przyszłą niedzielę 1 sierpnia zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościołach filialnych po Mszach św. Intencja na miesiąc sierpień za Rodziny naszej Parafii by były Bogiem silne.

 3. 31 lipca ostatni dzień miesiąca wspomnienie comiesięczne św Jana Bosko Ojca i Nauczyciela dzieci i młodzieży.

 4. W sobotę 31 lipca w kościele w Lubrzy o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. i po Mszy św. nabożeństwo uwielbienia z modlitwą wstawienniczą. Zapraszamy parafian.

 1. Intencje Mszalne.

 2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się