XVIII Niedziela Zwykła 1.08.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dziś 1 sierpnia obchodzimy 77. rocznicę wybuchu powstania warszawskiego. Módlmy się za wszystkich, którzy przez 63 dni powstania warszawskiego walczyli o wolność Warszawy i ojczyzny.

 2. Dziś zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościołach filialnych po Mszach św. Intencja na miesiąc sierpień za Rodziny naszej Parafii by były Bogiem silne.

 3. Jutro, 2 sierpnia, możemy uzyskać odpust zupełny Porcjunkuli, związany ze św. Franciszkiem z Asyżu. Aby uzyskać odpust, należy: pobożnie nawiedzić kościół, odmówić w nim modlitwę Ojcze nasz i wyznanie wiary, być w stanie łaski uświęcającej, przyjąć Komunię Świętą, pomodlić się w intencjach wyznaczonych przez papieża, wykluczyć przywiązanie do jakiegokolwiek grzechu.

 4. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

 5. W I Czwartek miesiąca 5 sierpnia od godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań i o 18.00 Msza św.

 6. Chorych odwiedzimy dopiero po wakacjach – we wrześniu. W razie potrzeby zgłaszamy telefonicznie.

 7. W Piątek 6 sierpnia, przypada święto Przemienienia Pańskiego.

 8. Lubrza: Spowiedź w I Piątek M-ca 6 sierpnia dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Lubrzy od godziny 17.30, o 18.00 Msza św. w czasie której przyjmiemy Komunię św. wynagradzającą. Po Mszy św. nabożeństwo do NSPJ i adoracja do godz. 20.00. Zachęcamy parafian do praktykowania nabożeństwa Pierwszych Piątków Miesiąca.

 9. Mostki: Spowiedź w I Piątek m-ca będzie 6 sierpnia w Mostkach od g. 16.00 i Msza św. o 16.30. Zachęcamy parafian do praktykowania nabożeństwa Pierwszych Piątków Miesiąca.

 10. Nabożeństwo I Sobotnie będzie 7 sierpnia nieco wcześniej godz. 17.20: Różaniec i 15 minutowe rozważanie. Potem Msza św. z Komunią św. wszystko w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy na kolejną I Sobotę M-ca.

 11. Lubrza; Nowa Wioska i Zagaje: Za tydzień w niedzielę będziemy gościć w naszej parafii wokalistkę i reżyser z Myśliborza, Panią Anetę Barcik, która zaśpiewa podczas wszystkich naszych liturgii w niedzielę 8. sierpnia i opowie nam swoje świadectwo wiary. Aneta Barcik przez 25 lat mieszkała w Niemczech, w Hamburgu, studiowała muzykę w Anglii, w Londynie i jest absolwentką prestiżowej szkoły SOAS, Uniwersytetu Londyńskiego. Trzy lata temu wróciła do Polski, do rodzinnego Myśliborza, aby ewangelizować poprzez śpiew i film. U nas Aneta Barcik będzie: w niedzielę 8 sierpnia na Mszach św. w Lubrzy o godz. 8:30, 11:30, w Nowej Wiosce o godz. 10:00, w Zagajach o godz. 13.00.Po każdej Mszy św., przy wyjściu, będzie możliwość nabycia płyty CD z Jej śpiewem, w cenie 35 zł. Płyta jest bardzo miłym prezentem chrześcijańskim.

 12. W przyszła niedziele taca przeznaczona jest na KUL i IFT w Zielonej Górze.

 13. Intencje Mszalne.

 14. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 2. Zmarł śp. Jerzy Majchrzak z Bucze pogrzeb był w piątek. Wieczny odpoczynek …

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się