XVIII Niedziela Zwykła 4.08.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz
  1. Rozpoczęliśmy miesiąc abstynencji. Jako uczniowie Chrystusa podejmujemy to wyzwanie nie tylko jako ofiarę czy trud osobistego doskonalenia, ale także jako wyraz troski o polskie rodziny i młode pokolenia. Głęboko wierzymy, że nasze wyrzeczenie połączone z darem modlitwy przyczyni się do kształtowania trzeźwego społeczeństwa i będzie wsparciem dla upokarzanych przez problem alkoholowy.

  2. Dziś Zmiana Tajemnic Różańcowych w kościołach filialnych po Mszach św. Intencja modlitewna na miesiąc sierpień oprócz papieskiej i misyjnej w intencji naszej Ojczyzny.

  3. Wszystkich, którzy nie mogą uczestniczyć w pieszej pielgrzymce na Jasną Górę, zachęcamy do duchowej łączności z pielgrzymami. Niech Matka Boże wszystkim nam uprasza duchowych darów.

  4. We wtorek 6 sierpnia będziemy przeżywać święto Przemienienia Pańskiego.

  5. W piątek święto św. Teresy Benedykty od Krzyża, patronki Europy a w sobotę św. Wawrzyniec (III w.), rzymskiego diakona, opiekuna ubogich, męczennika.

  6. Jak co roku w tę drugą sierpniową niedzielę złożymy do puszek ofiary na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze. Ofiarodawcom Bóg zapłać.

  1. Intencje Mszalne.

  2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

  1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

  2. Wszystkim wypoczywającym na terenie naszej Parafii życzymy dobrego czasu odpoczynku, a jednocześnie pięknego świadectwa wiary szczególnie przez uczestnictwo w niedzielnej Mszy św. Pamiętajmy również o godnym, nie plażowym stroju w świątyniach.

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się