XXI Niedziela Zwykła 22.08.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Mowa Pana Jezusa jest prosta, nie ma w niej obcych słów ani skomplikowanych zdań. Jezus jest prawdą i życiem. Jego prawda jest życiem. Tę prawdę uczmy się nieustannie odkrywać.

 2. Jutro przypadnie smutna rocznica podpisania paktu Ribbentrop – Mołotow. Dzień 23 sierpnia w 2008 r. został ustanowiony Europejskim Dniem Pamięci Ofiar Stalinizmu i Nazizmu, obchodzony po raz pierwszy publicznie w 2011 r. w Warszawie. Pamiętajmy w modlitwie nie tylko o tych, którzy zginęli w sowieckich łagrach i niemieckich nazistowskich obozach koncentracyjnych.

 3. Lubrza: Zmiana Tajemnic Żywego Różańca będzie we wtorek 24 sierpnia: o godz. 17.30 Różaniec i Nabożeństwo do Wspomożycielki. Msza św. w intencji Żywego Różańca. Intencja modlitewna na najbliższy miesiąc: Za nasza Ojczyznę by była wierna Bogu, Krzyżowi i Ewangelii.

 4. W czwartek 26 sierpnia uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Św. Jan Paweł II na Jasnej Górze powtarzał, że tu bije serce narodu. Na Jasną Górę swoje kroki kierują miliony pielgrzymów.

 5. W Mostkach Odpust ku czci MB Częstochowskiej i rocznica I Komunii św. dzieci. Msza św. odpustowa i rocznicowa w czwartek o godz. 18.00. Po Mszy św. procesja wokół kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.

 6. Spotkanie dla rodziców i dzieci rocznicowych będzie w poniedziałek 23 sierpnia w Mostkach o godz. 17.00. Zapraszamy rodziców i dzieci.

 7. W czwartek 26 sierpnia Msza św. w Lubrzy wyjątkowo o godz. 17.00 ze względu na Odpust w Mostkach.

 8. W sobotę 28 sierpnia w kościele w Lubrzy o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. i po Mszy św. nabożeństwo uwielbienia z modlitwą wstawienniczą. Zapraszamy parafian.

 9. Wjątkowe ogłoszenie naszej parafianki z Mostek, która o to ogłoszenie bardzo prosiła. Jej bliską rodzinę dotknęła tragedia. Dziewczynka o imieniu Maja ma 16 miesięcy i cierpi na SMA, rdzeniowy zanik mięśni. Potrzeba sporo pieniędzy żeby uratować życie i sprawność dziecka. Za tydzień w niedzielę 29 sierpnia po Mszach św. przed kościołami w całej Parafii odbędzie się zbiórka na leczenie malutkiej Mai. W imieniu rodziców dziecka prosimy o wsparcie. Tylko dzięki Wam, ludziom dobrej woli Maja może stanąć na własne nogi i być sprawna. Za każdą ofiarę serdecznie dziękują Rodzice i Rodziny Dziecka. Ofiarodawcom już dziś wielkie Bóg zapłać!

 10. Intencje Mszalne.

 11. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 2. Zmarła Karolina Fabiś l. 64 z Nowej Wioski pogrzeb był w sobotę. Wieczny odpoczynek…

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się