XXII Niedziela Zwykła 1.09.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dziś Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w kościołach filialnych. Intencja na miesiąc wrzesień oprócz Papieskiej i misyjnej; za Rodziny Naszej Parafii by były Bogiem silne.

 2. Jutro w poniedziałek 2 września rozpoczęcie roku szkolnego. Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego w Lubrzy dla dzieci Szkoły Podstawowej o godz. 8.00 i w Mostkach dla dzieci Niepublicznej Szkoły Podstawowej także o godz. 8.00.

 3. Po Eucharystiach rozpoczęcie roku szkolnego w szkołach. Dzieci klas pierwszych szkoły podstawowej przynoszą na Msze św. tornistry i przybory szkolne, które zostaną poświęcone. Zapraszamy najmłodszych parafian, ich rodziców, nauczycieli i katechetów na Eucharystię. Przed Mszą św. i w czasie Mszy św. okazja do Spowiedzi św. Niech nie zabraknie żadnego dziecka – Nowy Rok Szkolny zaczynamy z Panem Bogiem.

 4. Od września rozpoczynamy odprawianie Mszy św. w dni powszednie w kościołach filialnych o godz. 16.30. W najbliższy poniedziałek nie ma Mszy św. w Staropolu.

 5. W tym tygodniu przypadają dni eucharystyczne:

  Lubrza: 5 września w I Czwartek miesiąca od godz. 17.00 adoracja Najśw. Sakramentu w intencji powołań, o 17.45 nabożeństwo w intencji powołań i o 18.00 Msza św. Zapraszamy do licznego udziału w adoracji.

  W I piątek 6 września od godz. 9.00 po wakacyjnej przerwie odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną.

  Lubrza: Spowiedź I piątkowa 6 września dla dzieci, młodzieży i dorosłych w Lubrzy od godziny 17.30, o godz. 18.00 Msza św. po Mszy nabożeństwo wynagradzające do NSPJ.

  Mostki: Spowiedź I piątkowa 6 września w Mostkach o godz. 16.00 i Msza św. o godz. 16.30.

  Lubrza: Nabożeństwo I Sobotnie będzie 7 września godz. 17.30: Różaniec i 15 minutowe rozważanie. Potem Msza św. o g. 18.00 z Komunią św. wszystko w duchu wynagrodzenia Niepokalanemu Sercu NMP. Zapraszamy na kolejną I Sobotę M-ca i Mszę św. w intencji Żywego Różańca oraz zmiana Tajemnic Żywego Różańca: intencja modlitewna na miesiąc sierpień oprócz papieskiej i misyjnej: za Rodziny Naszej Parafii by były Bogiem silne.

 1. Trzecie ostatnie spotkania z rodzicami i chrzestnymi przed chrztem będzie w sobotę 7 września o godz. 18.30 w kościele w Lubrzy.

 2. Można wpłacać na wycieczkę Pieniny – Zakopane – Kraków. Koszt 530 zł.

 3. Od I niedzieli września dzieci od klas II do VI uczestnicząc we Mszy św. będą otrzymywać karteczki z tytułem „ZIARNO”, których celem będzie pomoc w zrozumieniu Słowa Bożego. Ziarno to rodzinne spotkania z Bogiem zawierające niedzielną Ewangelię, pouczające zadania i krzyżówki nawiązujące do zdarzeń biblijnych. Stanowić będą duchową przygodę i rozrywkę zarówno dla dzieci jak i dla Rodziców. Dolną część karteczki po odcięciu dzieci przekażą katechecie na religii. Dzieciom życzymy wytrwałości w coniedzielnych spotkaniach eucharystycznych.

 4. Intencje Mszalne.

 5. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się