XXIV Niedziela Zwykła 12.09.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Chodzi o wielkie dzieło kształtowania przyszłych pokoleń, ich świata wartości, postaw życiowych, które będą je wyróżniały w codzienności.

 2. Dziś w Warszawie Uroczystości beatyfikacyjne Prymasa Tysiąclecia ks. kard Stefana Wyszyńskiego i Matki Elżbiety Róży Czackiej.

 3. W naszej Parafii dziś dzień Solidarności z Afgańczykami”. Po Mszach św. można złożyć dobrowolną ofiarę do puszek na rzecz mieszkańców Afganistanu. Ofiary przekażemy na konto Caritas Polska.

 4. Msza św. odpustowa w Przełazach dziś o godz. 11.30.

 5. Lubrza: Dziś o 16.00 w Domu Maryi Spotkanie Bractwa św. Józefa mężczyzn. Zapraszamy tych, którzy należą jak i nowych mężczyzn.

 6. We wtorek 14 września święto Podwyższenia Krzyża świętego. Krzyż to znak zbawienia – znak mojej wiary. Czy za każdym razem, gdy go czynię, robię to z pełną świadomością?

 7. 17 września będziemy obchodzili rocznicę napaści Związku Sowieckiego na Polskę w 1939 r. Pamiętajmy o tej tragicznej karcie historii i módlmy się za wszystkich poległych na Wschodzie w obronie ojczyzny.

 8. W sobotę 18 września święto patrona dzieci i młodzieży – św. Stanisława Kostki.

 9. Zapraszamy chłopców do służby przy ołtarzu Jezusa Chrystusa jako ministrant. Zgłaszamy się do Opiekuna LSO ks. Jarosława.

 10. W przyszła niedzielę w Lubrzy Rocznica I Komunii św. na Mszy św. o godz. 11.30.

 11. Spowiedź dla dzieci i Rodziców z racji Rocznicy I Komunii św. będzie w piątek 17 września od godz. 17.30. Próby dla dzieci rocznicowych będą dwie w czwartek i piątek po Mszy św. wieczornej o 18.30.

 12. Na stoliku z gazetami są wyłożone koperty, które zabieramy i później składamy z dobrowolną ofiarą na Seminiaria Duchowne: w Paradyżu i Zakonne w Lądzie. Informujemy parafian, że koperty w tym roku nie będą roznoszone tak jak to było wcześniej.

 13. Oratorium jest otwarte w piątki i soboty po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy dzieci i młodzież.

 14. W sobotę 18 września w kościele w Lubrzy o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. i po Mszy św. nabożeństwo uwielbienia z modlitwą wstawienniczą. Zapraszamy parafian.

 15. Intencje Mszalne.

 16. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę, a na kolejna niedzielę i rocznicę I Komunii św.prosimy: Rodziców dzieci rocznicowych. Prosimy o posprzątanie K-ła w piątek po wieczornej Mszy św. lub w sobotę przedpołudniem. Bo w sobotę wieczorem będzie nabożeństwo które potrwa do ok. g. 21.00.

 17. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 18. Zmarła Krystyna Malcherczyk l. 85 z Lubrzy pogrzeb był w sobotę i Edward Poźniak l. 55 z Dolisk pogrzeb we wtorek o 11.30 Msza św. w Mostkach, pochówek cm. Świebodzin.Wieczny odpoczynek…

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się