XXIV Niedziela Zwykła 15.09.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dzisiejsza niedziela rozpoczyna w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Został on ustanowiony jako wyraz troski o dobro młodzieży i dzieci, a także, aby zwrócić uwagę ludzi dobrej woli na pilną potrzebę wychowania młodego pokolenia do wartości. Podejmując tę inicjatywę, trwajmy na osobistej i wspólnotowej modlitwie za dzieci, młodzież, polskie szkoły i rodziny.

 2. Dziś Odpust w Przełazach. Msza św. odpustowa o godz. 11.30.

 3. Kościół przeżywa dzisiaj również dzień modlitwy w intencji środków społecznego przekazu. Prośmy o rzetelność i poszanowanie chrześcijańskich wartości dla wszystkich pracowników mediów. Zachęcamy do korzystania z szerokiej oferty wydawnictw i mediów katolickich.

 4. Dziś zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze. Ofiarodawcom Bóg zapłać !

 5. Dnia 17 września przypada kolejna rocznica napaści Związku Radzieckiego na Polskę w 1939 roku. Wspominamy wszystkich poległych na Wschodzie, deportowanych i zamęczonych na Syberii i w innych miejscach kaźni. Prosimy miłosiernego Boga o pokój i zgodę między narodami. Jest to także Dzień Sybiraka.

 6. W środę 18 września przypada święto św. Stanisława Kostki, jest to dzień modlitwy w intencji dzieci i młodzieży.

 7. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania klas VII i VIII z całej Parafii będzie w piątek 20 września w kościele w Lubrzy o godz. 18.00. Obecność obowiązkowa dla tych którzy chcą rozpocząć kolejny etap przygotowania do Bierzmowania.

 8. Można nabyć kalendarz diecezjalny na rok 2020 ze zdjęciami Paradyża w cenie 5 zł. Ofiarę za kalendarze wrzucamy tam gdzie za gazety lub przekazujemy księdzu.

 9. Wjazd na wycieczkę będzie w czwartek 19 września o godz. 5.30 sprzed kościoła.

 1. Intencje Mszalne.

 2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

12.Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się