XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Caritas Parafialny dziś rozprowadza cebulek żonkili w ramach akcji Pola Nadziei. Pieniądze pozyskane ze sprzedaży cebulek przekazane zostaną w całości na Zielonogórskie Towarzystwo Przyjaciół Chorych Hospicjum Domowe im. św. Pawła. W woreczku jest 5 cebulek czyli 1 woreczek to 10 zł. Kupując cebulki żonkila każdy może wesprzeć Hospicjum św. Pawła.

 2. W poniedziałek przypada święto św. Łukasza, Ewangelisty. Zapraszamy do modlitwy naszych parafian w intencjach pracowników służby zdrowia. Gorącą modlitwą obejmiemy wszystkich, którzy troszczą się o nasze zdrowie i życie szczególnie naszą miejscową Służbę Zdrowia. Lekarzowi Rodzinnemu i naszym pielęgniarkom życzymy obfitych darów nieba w służbie chorym i cierpiącym.

 3. W piątek 22 października wspominamy w Kościele św. Jana Pawła II oraz 73. rocznicę śmierci sługi Bożego kard. Augusta Hlonda, prymasa Polski.

 4. Spotkanie młodzieży klas VII i VIII przygotowujących się do Bierzmowania z całej naszej Parafii będzie w piątek 22 października. Rozpoczęcie spotkania modlitwą różańcową o godz. 17.30. Spotkanie jest obowiązkiem dla tych którzy pragną przystąpić do Bierzmowania.

 5. W sobotę 23 października w kościele w Lubrzy o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. i po Mszy św. nabożeństwo uwielbienia z modlitwą wstawienniczą. Zapraszamy parafian.

 6. Lubrza: Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w Lubrzy będzie w niedzielę 24 października o godz. 17.00 nabożeństwo do Wspomożycielki i Różaniec. Zapraszamy cały Żywy Różaniec. Intencja modlitewna na cały miesiąc: za Rodziny naszej Parafii by były Bogiem silne.

 7. W niedzielę 24 października będzie obchodzony w całym Kościele Światowy Dzień Misyjny pod hasłem „Spotkaliśmy Jezusa, więc głosimy”. Rozpoczyna on Tydzień Misyjny, podczas którego modlić się będziemy w intencji misji i misjonarzy. Taca z niedzieli misyjnej przeznaczona jest na Dzieło Misyjne Kościoła.

 8. Oratorium jest otwarte w piątki i soboty po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy dzieci i młodzież.

 9. Dziękujemy tym wszystkim, którzy już złożyli dobrowolną ofiarę na Seminarium.

 10. Zbliża się czas listopadowej modlitwy za zmarłych. Wychodząc ze świątyni, prosimy o zabranie kart na wypominki. Można składać ofiary na wypominki listopadowe w kancelarii parafialnej lub w zakrystii. Prosimy wpisać nazwę miejscowości gdzie mają być wyczytywane i prosimy pisać czytelnie.

 11. Intencje Mszalne.

 12. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę.

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego błogosławieństwa  oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 2. Zmarł śp. Zbigniew Zwęgrodzki l. 59 z Nowej Wioski pogrzeb był w minionym tygodniu. Wieczny odpoczynek…

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się