XXIX niedziela zwykła 19.10.2014 r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

1. Przypadająca dziś 29. niedziela w ciągu roku jest zarazem Niedzielą Misyjną, rozpoczynającą Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach w tym tygodniu, w sposób szczególny pamiętajmy o misjonarzach duchownych i świeckich. Taca dzisiejsza przeznaczona jest na działalność misyjną Kościoła.

2. Nabożeństwa różańcowe w kościele parafialnym w dni powszednie odprawiamy o godz. 17.30, natomiast w niedzielę o godz. 17.00.

3. Spotkanie grupy domowej p. Ewy Tarbaj we wtorek 21 października o godz. 17.00 w Oratorium.

4. W środę 22 października, przypada 66. rocznica śmierci sługi Bożego kardynała Augusta Hlonda, wielkiego Prymasa Polski w trudnych latach 1926-1948. Jego wielką troską był naród i Kościół nie tylko w ojczyźnie, ale także rodacy wyjeżdżający w świat za chlebem.

5. W środę przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża.

6. W środę 22 października w Lubrzy spotkanie dzieci komunijnych i rodziców na Mszy świętej o godz. 18.00. W czasie Eucharystii zostaną poświęcone książeczki komunijne. Po Mszy świętej spotkanie dla rodziców.

7. Natomiast w Mostkach spotkanie dzieci komunijnych i rodziców będzie 24 października w piątek na Mszy świętej o godz. 16.30. W czasie Eucharystii zostaną poświęcone książeczki komunijne. Po Mszy świętej spotkanie dla rodziców.

8. 24 października comiesięczne wspomnienie MB Wspomożenia Wiernych.

9. W piątek 24 października w Lubrzy na Mszy świętej i Różańcu o godz. 17.30, spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania klas drugich i trzecich gimnazjum z całej naszej parafii.

10. Dziękujemy za ofiary składane na Seminarium Duchowne w Paradyżu i Salezjańskie w Lądzie nad Wartą.

11. W tym tygodniu Oratorium otwarte tylko w sobotę po Mszy świętej do godz. 21.00.

12. Do końca października przyjmujemy zgłoszenia na katechezy przygotowujące do Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży powyżej 20 roku życia, która z różnych powodów nie przystąpiła do tego Sakramentu.

13. Kartki na wypominki są wyłożone na stoliku pod chórem. Prosimy wpisać nazwę miejscowości gdzie mają być wyczytywane oraz o czytelne wpisywanie imion i nazwisk.

14. Dziękujemy tym którzy złożyli w ostatnim czasie ofiary na remont kościoła.

17. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB

Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się