XXIX – niedziela zwykła – 20.10.2013r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

1. Dzisiaj w naszej Parafii obchodzi swój jubileusz 25-lecia kapłaństwa salezjanin ks. Janusz Wróblewski. Jubilatowi życzymy wielu łask w dalszej posłudze salezjańskiej i kapłańskiej.

2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczyna się Tydzień Misyjny w całym Kościele. Modlimy się w intencji misji i misjonarzy zakonnych i świeckich. Wielkie dzieło misyjne wspieramy na różne sposoby, także składając ofiary na Papieskie Dzieła Misyjne. W przyszłą niedzielę będzie możliwość złożenia ofiary na misje oraz na pomoc kościołom prześladowanym.

3. Dziś nabożeństwo różańcowe w Lubrzy o godz. 17.00.

4. We wtorek, 22 października, przypada 65. rocznica śmierci Sługi Bożego kardynała Augusta Hlonda, wielkiego Prymasa Polski.

5. 22 października przypada liturgiczne wspomnienie błogosławionego Jan Paweł II.

6. W środę 23 października w Lubrzy na Mszy św. o godz. 18.00, spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania klas drugich i trzecich gimnazjum całej naszej parafii.

7. W czwartek 24 października w rodzinie salezjańskiej comiesięczne wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych. Tego dnia spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w Lubrzy na Mszy św. o godz. 18.00.

8. MOSTKI. Spotkanie dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. będzie w piątek na Mszy św. o godz. 16.30.

9. STAROPOLE. Msza św. w Uroczystość Wszystkich Świętych w Boryszynie będzie o godz. 9.30 na cmentarzu.

10. Dziękujemy za ofiary składane na Seminaria Duchowne w Paradyżu i Salezjańskie w Lądzie nad Wartą.

11. Rada sołecka w Lubrzy zaprasza wszystkich mieszkańców na wielkie sprzątanie liści w parku, przy kościele i na cmentarzach, które odbędzie się 26 października w sobotę od godz. 9.00. Prosimy zabrać ze sobą grabki.

12. Bezpłatna mammografia będzie 4 listopada w Lubrzy. Więcej szczegółów na plakacie w gablocie.

13. Bezpłatne komputerowe badanie wzroku odbędzie się dnia 5 listopada w Ośrodku Zdrowia w Lubrzy od godz. 13.00 do 15.00. Zapisy w Ośrodku Zdrowia pod nr tel. 381-30-11 lub osobiście.

14. Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

Marcin Piotr Kucała, kawaler, zam. Lubrza

Sara Górska, panna, zam. Warszawa               zapowiedź I

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.

15. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Wspomożycielki Wiernych.

16. Zmarł Lesław Wasiak l. 56 z Lubrzy. Powierzmy duszę zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……

Proboszcz Parafii

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się