XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dziś w Lubrzy Rocznica I Komunii św.

 2. W czwartek wspomnienie św. o. Pio, czciciela Najświętszej Eucharystii i Matki Bożej, niezwykłego charyzmatyka.

 3. Lubrza: Zmiana Tajemnic Żywego Różańca w Lubrzy będzie w piątek 24 września O godz. 17.30 nabożeństwo do Wspomożycielki i Różaniec. Zapraszamy cały Żywy Różaniec. Intencja modlitewna na cały miesiąc: O wiarę, nadzieję i miłość dla naszych Parafian.

 4. Trzy spotkania z rodzicami i chrzestnymi przed chrztem będą w soboty 25 września, 2 i 9 października po Mszy św wieczornej w kościele w Lubrzy. Rodzice i chrzestni, którzy planują chrzest swojego dziecka w najbliższym czasie powinni zgłosić się na katechezy przed chrztem.

 5. Spotkanie młodzieży klas VII i VIII przygotowujących się do Bierzmowania z całej naszej Parafii będzie w piątek 24 września na Mszy św. o godz. 18.00.

 6. Oratorium jest otwarte w piątki i soboty po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy dzieci i młodzież.

 7. W sobote 25 września będzie obchodził swoje imieniny ks. Michał ( nieco wcześniej ze względu na pielgrzymkę) Solenizant odprawi Mszę św. o godz. 18.00. Na koniec Mszy św. złożymy ks. Michałowi życzenia.

 8. Duszpasterstwo Nauczycieli zaprasza na Pielgrzymkę Nauczycieli, Wychowawców i Pracowników Oświaty w sobotę 25 września 2021 r. do Rokitna. Początek o godz. 12.00.

 9. Kuria Diecezjalna w Zielonej Górze, parafie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej  oraz organizatorzy zapraszają na 9 PIELGRZYMKĘ MĘŻCZYZN DO KOLEBKI CHRZEŚCIJAŃSTWA I POLSKOŚCI W MĘDZYRZECZU 25 WRZEŚNIA. Rozpoczęcie o g. 9.30.

 10. PIELGRZYMKA ŻYWEGO RÓŻAŃCA I APOSTOLSTWA MARGARETKA Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej będzie w Rokitnie w sobotę 2 października pod hasłem: „Wszystko postawiłem na Maryję”. Rozpoczęcie o godz. 10.00 na placu przy ołtarzu polowym modlitwą różańcową i procesją ze sztandarami po rokitniańskich ogrodach.

 11. Na stoliku z gazetami są wyłożone koperty, które zabieramy i później składamy z dobrowolną ofiarą na Seminiaria Duchowne: w Paradyżu i Zakonne w Lądzie. Informujemy parafian, że koperty w tym roku nie będą roznoszone tak jak to było wcześniej.

 12. Dnia 25 września 2021r. od godz. 16.00 w Nowej Wiosce rozpocznie się festyn „Pieczony Ziemniak”. W czasie Festynu będzie możliwość zaszczepienia się przeciwko Covid-19 w mobilnym punkcie szczepień, który będzie się mieścił w Świetlicy wiejskiej. Dostępne będą dwa warianty szczepionek : jednakowych Jonson&Jonson lub dwu dawkowych Pfizer. Szczepionka Pfizer daje możliwość zaszczepienia się także dla młodzieży od 12 roku życia.

 13. Intencje Mszalne.

 14. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę.

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się