XXV niedziela zwykła 21.09.2014 r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

1. Przeżywamy dziś 25. niedzielę w ciągu roku, która jest zarazem w naszej ojczyźnie obchodzona jako Dzień Środków Społecznego Przekazu.

2. Liturgia dzisiejsza zachęca nas do refleksji nad naszą życiową postawą. Nad tym, czy cechuje się prawością w postępowaniu.

3. Dziś zbiórka do puszek na KUL i Instytut Filozoficzno – Teologiczny w Zielonej Górze.

4. 24 września, comiesięczne wspomnienie MB Wspomożenia Wiernych. Nabożeństwo do Wspomożycielki przed Mszą świętą o godz. 17.45.

5. W środę 24 września w Lubrzy, spotkanie dzieci komunijnych i rodziców na Mszy świętej o godz. 18.00. W czasie Eucharystii zostaną poświęcone różance.

6. W Mostkach spotkanie dzieci komunijnych i rodziców będzie 26 września w piątek na Mszy świętej o godz. 16.30. W czasie Eucharystii zostaną poświęcone różance.

7. W piątek 26 września na Mszy świętej o godz. 18.00 w Lubrzy, spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania klas drugich i trzecich gimnazjum z całej naszej parafii. Młodzież klas drugich przychodzi na spotkanie z rodzicami oraz przynosi wypełnione deklaracje i ankiety personalne. Zapraszamy również animatorów prowadzących grupy do Bierzmowania.

8. W przyszłą niedzielę 28 września, pielgrzymka nauczycieli i wychowawców do Rokitna, także diecezjalny Dzień Młodych.

9. (Dotyczy tylko Lubrzy) Osoby, które chciałyby pomóc w wygrabieniu terenu za kościołem od strony ulicy Plażowej, proszone są przyjście w środę na godz. 9.00.

10. Solenizantom oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB

Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się