XXV niedziela zwykła – 22.09.2013r.

ogłoszenie Zostaw komentarz

1. W dniu dzisiejszym nauczyciele i wychowawcy pielgrzymują do Rokitna. Dziś również obchodzimy diecezjalny Dzień Młodych.

2. 24 września będziemy przeżywać comiesięczne wspomnienie MB Wspomożenia Wiernych. Nabożeństwo do Wspomożycielki odprawimy przed Mszą św. o godz. 17.45.

3. We wtorek 24 września w Lubrzy na Mszy św. o godz. 18.00 będzie miało miejsce spotkanie młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania klas drugich i trzecich gimnazjum całej naszej parafii. Młodzież klas drugich gimnazjum przychodzi na spotkanie z rodzicami. Wszyscy przynoszą wypełnione deklaracje i ankiety personalne. W tym dniu rozdamy indeksy dla klas drugich gimnazjum, w cenie 7 złotych za sztukę. Zapraszamy również animatorów prowadzących dotychczas grupy do Bierzmowania.

4. Próba generalna przed Bierzmowaniem odbędzie się w kościele św. Michała w Świebodzinie w piątek 27.09. o godz. 18.30. Obecność kandydatów oraz świadków obowiązkowa.

5. Spowiedź kandydatów do bierzmowania oraz świadków będzie w kościele parafialnym w Lubrzy w sobotę 28.09. od godz. 17.00.

6. 29 września o godz. 18.00 w Parafii św. Michała Archanioła w Świebodzinie, ks. bp. Stefan Regmunt udzieli Bierzmowania naszej młodzieży.

7. W tym tygodniu patronują nam:

23 IX – Święty ojciec Pio

25 IX – Błogosławiony Władysław z Gielniowa

27 IX – Święty Wincenty à Paulo

28 IX – Święty Wacław

8. Dziękujemy za ofiary składane na Seminarium Duchowne w Paradyżu i Salezjańskie Seminarium Duchowne w Lądzie nad Wartą. Pamiętajmy, że składając dobrowolną ofiarę wspieramy dzieło powołań kapłańskich i zakonnych.

9. Sakrament Małżeństwa mają zamiar zawrzeć następujące osoby:

Łukasz Banaś – kawaler – zam. Mostki

Alicja Małgorzata Szaj– panna – zam. Zagórze zap. III

Krzysztof Góral – kawaler – zam. Bucze

Paulina Kołodziejek – panna – zam. Kupienino zap. III

Kto by wiedział o przeszkodach, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną.

10. Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia Bożego Błogosławieństwa oraz opieki Wspomożycielki Wiernych.

11.Zmarł Edward Krzemiński l. 63 z Lubrzy. Powierzmy duszę zmarłego Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie……

Proboszcz Parafii

Ks. Zygmunt Grochowiak SDB

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się