XXV Niedziela Zwykła 22.09.2019

ogłoszenie Zostaw komentarz

 1. Odczytana dzisiaj Ewangelia zachęca nas do refleksji nad naszym stosunkiem do dóbr doczesnych.

 2. We wtorek 24 dzień miesiąca comiesięczne wspomnienie NMP Wspomożenia Wiernych. O godz. 17.45 nabożeństwo do Wspomożycielki i Msza św. w intencji ofiarodawców i dobrodziejów naszych kościołów.

 3. W środę 25 września w Lubrzy na Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się pierwsze organizacyjne spotkanie dzieci komunijnych i rodziców. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców.

 4. W Mostkach spotkanie organizacyjne dla dzieci komunijnych i rodziców będzie 27 września w piątek na Mszy św. o godz. 16.30. Po Mszy św. spotkanie dla rodziców.

 5. Rodzice dzieci komunijnych mają obowiązek jak najszybciej dostarczyć wyciąg z Aktu Chrztu, gdy dziecko było ochrzczone poza naszą Parafią. Gdy dziecko było ochrzczone w naszej Parafii takiego aktu nie trzeba dostarczać.

 6. W sobotę 28 września swoje imieniny będzie obchodził ks. Michał. Solenizant odprawi Mszę św. imieninową zamówioną w Jego intencji o godz. 18.00. Chciejmy wyrazić wdzięczność poprzez złożone życzenia. Także w sobotę 28 września w kościele w Lubrzy o godz. 18.00 będzie odprawiona Msza św. i nabożeństwo uwielbienia z modlitwą wstawienniczą oraz namaszczeniem olejem św. Charbela.

 7. Dziękujemy tym wszystkim, którzy w ostatnim czasie złożyli ofiarę na Seminarium

 1. Intencje Mszalne.

 2. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych.

 2. Zmarła Barbara Maćkowiak l. 87 z Lubrzy. Polećmy Ją Miłosierdziu Bożemu. Wieczny odpoczynek…

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się