XXVIII Niedziela Zwykła 14.10.2018

ogłoszenie Zostaw komentarz
 1. Dzisiaj obchodzimy 18. Dzień Papieski, a we wtorek, 16 października będziemy wspominać 40. rocznicę wyboru kard. Karola Wojtyły na papieża. Rozważajmy na nowo nauczanie św. Jana Pawła II. Zachęcamy, abyśmy nadal budowali żywy pomnik papieża Polaka w sercach młodych, zdolnych, ale naszych ubogich rodaków, których edukację możemy wspierać za pośrednictwem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

 2. Dzisiaj także w Dniu Edukacji Narodowej nasze myśli kierujemy w stronę nauczycieli, katechetów i wychowawców. Otoczmy ich naszymi modlitwami.

 3. Nabożeństwa różańcowe, w kościele parafialnym w Lubrzy odprawiamy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 17.00.

 4. Różaniec prowadzony przez dzieci jest w poniedziałki, środy i piątki. Zapraszamy dzieci i kandydatów do Bierzmowania do licznego udziału.

 5. Dnia 20 października br.(sobota) o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym w Świebodzinie odbędzie się pochówek dzieci zmarłych przed urodzeniem tzn. ”Dzieci Utraconych”. Pochowane zostaną dzieci nienarodzone z okręgu Świebodzina zmarłe i pozostawione w świebodzińskim szpitalu, między 20.03.2018., a 15.10.2018 roku .

 6. W czwartek, w święto św. Łukasza, Ewangelisty, zapraszamy do modlitwy w intencjach pracowników służby zdrowia. Gorącą modlitwą obejmiemy wszystkich, którzy troszczą się o nasze zdrowie i życie szczególnie naszą miejscową Służbę Zdrowia.

 7. W przyszłą niedzielę, 21 października, będziemy przeżywali jako Niedzielę Misyjną, rozpocznie się również Tydzień Misyjny. Modlitewnie i materialnie starajmy się wspierać dzieła misyjne Kościoła. Taca przeznaczona jest na Misje.

 8. Dziękujemy tym którzy złożyli ofiarę na Seminarium.

 9. Oratorium jest otwarte w piątki i soboty od godz. 18.30 do 21.00. Zapraszamy.

 10. III nauka przed chrztem będzie w sobotę 20 października po Mszy św. wieczornej w kościele w Lubrzy. Rodziców i chrzestnych zapraszamy.

 11. Kartki na wypominki są wyłożone na stoliku. Prosimy wpisać nazwę miejscowości gdzie mają być wyczytywane i pisać czytelnie.

 12. Spotkanie grupy domowej p. Marii Bentkowskiej będzie we wtorek o 16.30 w Oratorium.

 13. Intencje Mszalne.

 1. Dziękujemy za przygotowanie kościoła na niedzielę.

 1. Solenizantom, oraz jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego oraz opieki Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych, wszystkim Parafianom życzymy błogosławionego i miłego Tygodnia.

                                                                             Ks. Zygmunt Grochowiak SDB Proboszcz Parafii

.

Silnik: Wordpress - Theme N.Design Studio. Spolszczenie: A. Klimowski.
RSS wpisów RSS komentarzy Zaloguj się